Öneri Yurtdışından Türkiye'ye bağlanmak için VPN önerebilir misiniz?

HyperSethRa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Merhabalar, yurtdışında olan bir arkadaşım olimpiyatları izlemek istiyor. Fakat Türkiye'ye VPN ile bağlanması lazım. Bunun için VPN önerileriniz nelerdir. Yardımcı olursanız sevinirim.

Lich

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Hide.me diye program var turkiyeye baglanilabiliyor en son kullandığımda ücretsizdi.
Diğer bir çok vpn Türkiye ya bağlantı sağlamıyor yada aylık abonelik gerektiriyor.

Graveworm

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,063
Türkiye'ye bağlanmasına gerek yok ki?

Sıradan Kullanıcı

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
8,111
Türkiye'ye bağlanmasına gerek yok ki?
Maalesef gerekiyor ya. Ben de Euro 2024 zamanı Portekizdeydim ve Türkçe spikerli maç sadece ülkemizde yayınlanıyor onlar da Türkiye'ye kısıtlanmış durumdaydı. O yüzden VPN ile erişim sağlıyorduk.

Ben Kaspersky VPN kullanmıştım. Halihazırda virüs programı üyeliğim olduğu için ücretsiz VPN'de veriyordu, sunucuyu Türkiye yapıp bağlan dediğinizde hız kayıpsız olarak bağlanabiliyorsunuz.

Graveworm

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,063
Maalesef gerekiyor ya. Ben de Euro 2024 zamanı Portekizdeydim ve Türkçe spikerli maç sadece ülkemizde yayınlanıyor onlar da Türkiye'ye kısıtlanmış durumdaydı. O yüzden VPN ile erişim sağlıyorduk.

Ben Kaspersky VPN kullanmıştım. Halihazırda virüs programı üyeliğim olduğu için ücretsiz VPN'de veriyordu, sunucuyu Türkiye yapıp bağlan dediğinizde hız kayıpsız olarak bağlanabiliyorsunuz.

Hee Türkçe spiker istiyorsa ayrı. Ne bileyim saçma geldi bana. 🤷‍♂️

Dostich23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İtop vpn var aga güzel o veya nordon da olabilir.