Yurtdışı iPhone Alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

adem.xd

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Merhaba yakın zamanlarda iphone 11 almayı düsünüyordum ama biraz bakınca yd 13 alınabiliyormuş kayıt olayları vs. Nasıl kullanılabilirmi her dk telefoncuyla uğraşırmıyım

xYavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1,229
Merhaba yakın zamanlarda iphone 11 almayı düsünüyordum ama biraz bakınca yd 13 alınabiliyormuş kayıt olayları vs. Nasıl kullanılabilirmi her dk telefoncuyla uğraşırmıyım
yurtdışı 2. ele bulaşmazsın sıfır bulursun pasaportun varsa pasaporta kaydettirirsin 6.000 küsür kayıt ücreti var
Asla önermiyorum, suç çünkü.
ustam harcını yatırdıkdan sonra kaydedip kullanırsan suç mu oluyor anlayamadım? kaçak imei atmak suç diye biliyorum çünkü

monuroruc

Asistan
Reaksiyon puanı
206
Son gelen Apple zamlarından sonra dahada mantıklı yurtdışı İphone almak. Eğer kesin alacaksanız 14 aşağısını yurtdışından almayın. Kayıt ücretinede zam gelebilir elinizi hızlı tutun bence.

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,969
yurtdışı 2. ele bulaşmazsın sıfır bulursun pasaportun varsa pasaporta kaydettirirsin 6.000 küsür kayıt ücreti var

ustam harcını yatırdıkdan sonra kaydedip kullanırsan suç mu oluyor anlayamadım? kaçak imei atmak suç diye biliyorum çünkü
Kaçak kullanacağını varsayarak dedim. Kayıt ettirmek gerekir zaten.

xYavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1,229
Son gelen Apple zamlarından sonra dahada mantıklı yurtdışı İphone almak. Eğer kesin alacaksanız 14 aşağısını yurtdışından almayın. Kayıt ücretinede zam gelebilir elinizi hızlı tutun bence.
Haklisin
256gb 14 pro max şuan 33.000 bandinda kayitla 39.000a gelir 1000 lirada benden 400000 lira yine her türlü karli

adem.xd

Asistan
Reaksiyon puanı
18

Kayıt 6000 tlmiymiş be 15+6 bin tlye 13 alacağıma 15 bine 11 alırım daha iyi yani tabi yd daha iyi ama 6000 tlye degmez sim kart olayları vs. Kendi sim kartım değil bi kere cevabınız için teşekkürler

xYavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1,229
Kayıt 6000 tlmiymiş be 15+6 bin tlye 13 alacağıma 15 bine 11 alırım daha iyi yani tabi yd daha iyi ama 6000 tlye degmez sim kart olayları vs. Kendi sim kartım değil bi kere cevabınız için teşekkürler
Sim kart olayi sadece 3 yil geçerli yine de sana karişamam 13 yerine 11 almak sana daha mantikli geliyorsa iyi günlerde kullan

osmanfurkansahin

Teknolojisever.
SDN
Reaksiyon puanı
201

Kayıt harcını yatırıp pasaport ya da kimlik üzerine kayıt ettirince, uğraşacak bir şey kalmıyor.

mahmudyildiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Merhaba Arkadaşlar

Bu başlıkta yurtdışından iphone getirirken önemli bir taktik ve avantajdan bahsedeceğim. Bildiğiniz üzere Amerikadan getirilen iphonelarda fiziki bir sim kart girişi yok. E-sim teknolojisi ile geliyor. Dolayısıyla getirmiş olduğunuz telefondan şöyle bir avantaj doğuyor. Adına kayıt yapabileceğiniz pasaport sahibinin pasaportuna tek telefon değil iki telefonu tek seferde, tek kayıt ücreti ile kayıt ettirebiliyorsunuz. 6 bin lirayı 3 bin 3 bin bölüştürmüş oluyorsunuz ve 14 pro max 256 gb telefon 30 bin lira gibi çok çok makul bir fiyata getirmiş oluyorsunuz.

şu anki 60-70 bin lira fiyatları düşündüğümüzde bu fiyat inanılmaz komik ve iyi bir rakam. Bu konu ile alakalı bilgi almak isteyen olursa yardımcı olabilirim