Yurt Dışı Telefon Alınır Mı ? | Yurt Dışı Telefon Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

olcayyapici

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
4
Dostlar merhaba. İlk video da yurt dışı alırken nelere dikkat etmemiz gerektiğini anlatmıştım . Bu video da ise yurt dışı cihazı aldıktan sonra neler yapacağımızı ve kayıtsız kullanmak istesek nasıl olacağı gibi sorulara cevap vermeye çalıştım ..:)

Yurt Dışı Telefon Aldıktan Sonra Ne Yapıcaz? | Kayıtsız Kullanım! | Yurt Dışı Telefon Alım Rehberi#2

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Alınabilir. Daha uyguna gelebiliyor.

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Dostlar merhaba. İlk video da yurt dışı alırken nelere dikkat etmemiz gerektiğini anlatmıştım . Bu video da ise yurt dışı cihazı aldıktan sonra neler yapacağımızı ve kayıtsız kullanmak istesek nasıl olacağı gibi sorulara cevap vermeye çalıştım ..:)

Yurt Dışı Telefon Aldıktan Sonra Ne Yapıcaz? | Kayıtsız Kullanım! | Yurt Dışı Telefon Alım Rehberi#2

Yurtdışı cihaz almam.Fiyat olarak uyguna gelsede sunduğu dezavantajlar çok fazla.

olcayyapici

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
4
Katkınız için teşekkürler .:) yurt dışı cihaz çok riskli ama günümüz de çok mantıklı diye düşünüyorum.:)

burak4646

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yurt ici almak istiyorsanız teknoloji mağazalarına veya internete bakmanız lazım . Yurt dışı almak isterseniz İstanbul Kadıköy ve Sirkeci dogubank a elden alımlar için bakabilirsiniz .:)
Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Yurt dışı çıkış giris yaptığım için kayıt hakkım var. Adana oturuyorum. Yurt dışı Apple alsam kayıt hakkım da var kayıt yaparım diye düşünmüşdum

olcayyapici

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
4
Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Yurt dışı çıkış giris yaptığım için kayıt hakkım var. Adana oturuyorum. Yurt dışı Apple alsam kayıt hakkım da var kayıt yaparım diye düşünmüşdum
Elbet de kayıt yapabilirsiniz . Kargo ile alım yapacağınız kişiler de var Facebook üzerinden ulaşabilirsiniz ayrıca Ahmet Mardin isimli bir satıcı var internet sitesi de var oradan da alabilirsiniz .