Youtuber olmak istiyorum ne yapmalıyım?

Bu konuyu okuyanlar

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
Youtuber olmak istiyorum fakat hangi tür videolar üreteceğim onu bilemedim eyer oyun yaparsam ailem destek vermicek bilgi yaparsam bir yerden sonra ilerleyemicem zaten hep denemişim bilgim vare ski kanalımın videosuna 1400 izlenme gelmiş ilk videoları sessiz çekip sonra sesle girsem ilerlermiyim? destek verin bana biraz

MCSSOCİAL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
41
Eğitim durumunu öğrenebilir miyim? Kaçıncı sınıfta hangi bölümdesin, örgün öğretim ile aran nasıl? Bunun dışında yetenekli olduğunu düşündüğün ve ilgi duyduğun konular neler? Çalışkan mısın? Ne gibi sorumlulukların var youtube'a ne kadar vakit ayırabileceksin?

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
Eğitim durumunu öğrenebilir miyim? Kaçıncı sınıfta hangi bölümdesin, örgün öğretim ile aran nasıl? Bunun dışında yetenekli olduğunu düşündüğün ve ilgi duyduğun konular neler? Çalışkan mısın? Ne gibi sorumlulukların var youtube'a ne kadar vakit ayırabileceksin?
sınıf 10 yaş 16 yetenekli olduğum bir konu yok ama oyunlara baya ilgim var çalışkan diyilim ama yani konuya bakar okulsa eyer çalışkan diyilim sorumluluk derken anlamadım? virusle alakadar tüm gün evdeyim

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
"Merhaba arkadaşlar kanalıma hoş geldiniz" demen lazım günde 100 defa.

Mali654987

Doçent
Reaksiyon puanı
379
Hocam çok zor biraz bilgisayarının iyi olması lazım eğer iyi bir oyun videosu çekceksen biraz da ekipman lazım

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Ucuz bütçe ile bilgisayar topla, forumları gez ve insanların genel karşılaştığı sorunların çözümlerini çek ve o forumlara çözüm diye at, iyi bir enstruman çalabiliyorsan onu çal, eski oyunlara mod yapıp onları çek, sporla ilgileniyorsan o spor ile alakalı eğitim videoları çek.

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
Hocam mikrofonunuz varmı? şu laptoplarlan gelenler çok kötü ben bikere ses kaydedicisiyle sesimi kaydetmiştim hiç duymadığım sesler çıkıyor ya nefes alıyorum nefes sesi çıkıyor öyle birşey.

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
Hocam mikrofonunuz varmı? şu laptoplarlan gelenler çok kötü ben bikere ses kaydedicisiyle sesimi kaydetmiştim hiç duymadığım sesler çıkıyor ya nefes alıyorum nefes sesi çıkıyor öyle birşey.
mikrofon var evet
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ucuz bütçe ile bilgisayar topla, forumları gez ve insanların genel karşılaştığı sorunların çözümlerini çek ve o forumlara çözüm diye at, iyi bir enstruman çalabiliyorsan onu çal, eski oyunlara mod yapıp onları çek, sporla ilgileniyorsan o spor ile alakalı eğitim videoları çek.
iyi satranç oynarım