Youtube'da nasıl para kazanabilirim?

Bu konuyu okuyanlar

Çağrı dönmez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben kanalımı 5-6 ay önce açmıştım ve 2 video yükledim daha sonra para kazanmayı aktif ettim.5-6 aydır kanalım hiç para kazanmamış bende adsense hesabı ile alakalı olabilir diye adsense hesabı aldım ve üyelğim onaylandı bugün videounun yanındaki dolar işareti mavi ama hiç para kazanmadım izlenme de var.Bilmiyorum yardım edebilir misiniz?(netteki çoğu şeyi denedim.)

Aedon

Müdavim
Reaksiyon puanı
330
İstatistikler geç güncellenebiliyor bazen

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,710
İzlene video için neden para ödesinler. kimin umrunda senin vidyonun izlenmiş olması? Reklamlara tıklayan olursa, kazanırsın. Reklamlar kazandırıyor.

Çağrı dönmez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tamam onunda farkındayımda reklam yok heralde reklam çıkmıyor başka pc den falan girdiğimdede ama aktif ettim para kazanmayı onun için yardım istedim zaten?
istatistiklerede baktım zaten her yerde 0$ gösteriyo

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Dostum izlenme sayın kaç bu önemli.
Youtube izlenmeye para vermez. İsterse 2 milyon izlenme olsun kazancın koskoca bir 0 olur. para kazanmak için para kazanmayı aktif ettikten sonra videoda belirli aralıklarla reklam yerleştirmek.

Gerisi izleyicilerin videodaki reklamlara tıklayıp tıklamaması ile alakalı. Ne kadar fazla reklam tıkı alırsan o kadar fazla kazanç elde ediyorsun. Şimdi ben bunu dedim diye kendi reklamına durmadan boşuna tıklamayın :) bu kural dışı hareket sözleşme şartlarında yazıyor direk ilgili video hesabı kapatılır :)

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,710
Mesela ben video izlerken reklamları heman kapatıyorum veya engelliyorum. Hava'dan para kazanılmaz, daha mantıklı ve ileriye dönük bir iş öğren. Mesela bir meslek edin. Bilgi ve beceri her zaman kazandırır. Arzu hep kaybettirir.

Çağrı dönmez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler ama reklam nasıl koyacağım onu anlamadım bende farkındayım reklamdan kazanıldığını ama işte reklam koyma ile bi fikrim yok yardımınızı bekliyorum.

SaintJermen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
İzlene video için neden para ödesinler. kimin umrunda senin vidyonun izlenmiş olması? Reklamlara tıklayan olursa, kazanırsın. Reklamlar kazandırıyor.
Hayır izlenme de kazandırıyor, öyle büyük miktarda değil ama kazandırıyor hiç olmazsa. Kanala gelince, öyle 5-6 ayda 2 video yükleyince zaten kazanamazsın. Emek vermen lazım, çok çalışman lazım. Belirli bir izlenme sayısı alması lazım. Yoksa sırf para kazanmak için yapıyorsan bu işi çok uğraşmalısın.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Bu logo bana hiç yabancı gelmedi :/

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,710
Hayır izlenme de kazandırıyor, öyle büyük miktarda değil ama kazandırıyor hiç olmazsa. Kanala gelince, öyle 5-6 ayda 2 video yükleyince zaten kazanamazsın. Emek vermen lazım, çok çalışman lazım. Belirli bir izlenme sayısı alması lazım. Yoksa sırf para kazanmak için yapıyorsan bu işi çok uğraşmalısın.
Sen ne kadar kazandın?

o1No1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Söylendiği üzere izlenmeye değil de reklamlara ücret verilir.