Youtube premium üyeliği satın alamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

burhanbulut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir hafta önce youtube premium almak için başvuru yaptım. Her şeyi tamamladıktan sonra en son kredi kartı işlemlerine geldi. Kredi kartı bilgilerini girdikten sonra satın al dedim ve satın alma işlemim iptal edildi. İptal sebebi ise COVİD-19 sebebiyle sınırlı sayıda yetkiliyle çalışıyoruz ve işleminizi gerçekleştiremiyoruz lütfen sonra tekrar deneyin yazıyor. Ben Youtube Premium satın almak istiyorum. Yardımcı olabilecek var mı ?

garb02

Doçent
Reaksiyon puanı
123
Alma premium işte, doğru düzgün platform veremeyiz diyor youtube.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Bunu neden salgına bağlasınlar ki, yapmış olduğunuz işlem online olarak yapılan bir işlem. Ben saçma buldum, acaba ekran görüntüsü var mı bu uyarının.. Eğer öyle bir durum söz konusu ise çok yazık YouTube için..

burhanbulut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bunu neden salgına bağlasınlar ki, yapmış olduğunuz işlem online olarak yapılan bir işlem. Ben saçma buldum, acaba ekran görüntüsü var mı bu uyarının.. Eğer öyle bir durum söz konusu ise çok yazık YouTube için..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200324-130900_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20200324-130900_Samsung Internet.jpg
    51.9 KB · Görüntüleme: 432

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Çok saçma bir durum, sanki kargo ile gelecek. Arkadaş online olarak alacaksın işte al paranı bas git..

burhanbulut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Satın aldıktan sonra altta küçük bir yazı vardı orada bunu gerçekleştiremiyoruz sebebini öğrenmek için linke tıklayın vardı. Tukladıktan sonra yüklediğim fotoğraftakki sayfa çıktı ve hiçbir şey yapamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alma premium işte, doğru düzgün platform veremeyiz diyor youtube.
Ben reklam olmasın ve youtube music almak için başvurmuştum. Zaten öğreci üyeliği yapcaktım. Bu kadar sıkıntı çıkaracağını bilmiyordum. Hakikaten yazık.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Yani insanların evlerinde kalması için zaten bir işlem yapılıyor, ee bu insan evde ne yapacak. Video izleyecek, müzik dinleyecek ve böyle vakit geçirecek. Açıkçası bende reklam izlememek için sırf alıyorum YouTube müzik olayı için daha çok ekmek yemeleri gerekiyor.

burhanbulut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yani insanların evlerinde kalması için zaten bir işlem yapılıyor, ee bu insan evde ne yapacak. Video izleyecek, müzik dinleyecek ve böyle vakit geçirecek. Açıkçası bende reklam izlememek için sırf alıyorum YouTube müzik olayı için daha çok ekmek yemeleri gerekiyor.
Ben bunu nasıl çözeceğim. Google ile nasıl iletişime geçeceğim?

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Youtube Premium Hala ülkemizde tam anlamıyla kusursuz çalışan bir platform değil ne yazık ki. Sebebi ise zamanında da çok konuşulmuştu ve bazı ülkelere çıkmayan Youtube'un premium özelliği bizim ülkemizde de tartışılır durumdaydı. Bu sebeple otomatik bir sistemleri anladığım kadarıyla olmadığı için ödeme onayından sonra onay için birilerine ihtiyaç duyuluyor. Home Office çözülebilecek bir durum ama neden çözüm bulunmadı bilemiyorum. Çalışma saatlerinde dene bakalım belki çözüm olur

burhanbulut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Youtube Premium Hala ülkemizde tam anlamıyla kusursuz çalışan bir platform değil ne yazık ki. Sebebi ise zamanında da çok konuşulmuştu ve bazı ülkelere çıkmayan Youtube'un premium özelliği bizim ülkemizde de tartışılır durumdaydı. Bu sebeple otomatik bir sistemleri anladığım kadarıyla olmadığı için ödeme onayından sonra onay için birilerine ihtiyaç duyuluyor. Home Office çözülebilecek bir durum ama neden çözüm bulunmadı bilemiyorum. Çalışma saatlerinde dene bakalım belki çözüm olur
Çok kötü bir sistem var ya. Her gün 10 defa deniyorum ama olmuyor. Bazen kart bilgileri yalnış diyor doğru yazmama rağmen bazen de bilgileri kabul ettikten sonra ise o hatayı veriyor.