satın alma sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Yavuz sama

Asistan
Reaksiyon puanı
184
steamden the forest almak için paycell kartıma 15 tl atmıştım eve geldim, bilgisayarımı açtım ödeme bilgilerini girdim. ama satın al'a basınca şu sorunu veriyor: Ödeme işleminiz tamamlanmadı. Kredi kartı bilgileriniz kredi kartı şirketiniz tarafından reddedildi. Not: Kredi kartı şirketiniz bazı durumlarda hesabınızda bulunan bakiyenize "bloke" koyabilir ancak bu miktarı tahsil etmez. Aşağıda gösterilen bilgilerdeki olası hataları düzelttikten sonra lütfen satın almayı tekrar deneyin. bu ne anlamadım the forest ozaman 14.4 tl idi ve benim kartımda 18 tl falan vardı. bu ne hayla çözmüş değilim steamdan hiçbişey satın alamıyorum şu hatayı veriyor nedir bu yahu?

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
steamden the forest almak için paycell kartıma 15 tl atmıştım eve geldim, bilgisayarımı açtım ödeme bilgilerini girdim. ama satın al'a basınca şu sorunu veriyor: Ödeme işleminiz tamamlanmadı. Kredi kartı bilgileriniz kredi kartı şirketiniz tarafından reddedildi. Not: Kredi kartı şirketiniz bazı durumlarda hesabınızda bulunan bakiyenize "bloke" koyabilir ancak bu miktarı tahsil etmez. Aşağıda gösterilen bilgilerdeki olası hataları düzelttikten sonra lütfen satın almayı tekrar deneyin. bu ne anlamadım the forest ozaman 14.4 tl idi ve benim kartımda 18 tl falan vardı. bu ne hayla çözmüş değilim steamdan hiçbişey satın alamıyorum şu hatayı veriyor nedir bu yahu?
paycell i ara yurtdışına açık mı kart onusor

Irıs von Everec

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,472
İninal kartı uzun süre kullanmayıp sonra kullanınca böyle bi hata almıştım ben de.
eski kartı kapatıp yeni kart alıp çözmüştüm.

Yavuz sama

Asistan
Reaksiyon puanı
184

Onur_0168

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Aynısı benim de başıma Tosla'da geldi onlar yüzünden 2 indirimli oyunu alamadım mesaj attım şifre değiştir dediler değiştirdim yine olmadı sonra senin dediğin hata cümlelerinin birebir aynısı çıktı 67,12 TL idi oyun bende de 67,12 vardı kabul etmedi geçen Ocak oyunda kuruşu kuruşuna yapmıştı ama bu sefer niye böyle oldu anlamadım.