Rehber YouTube Premium Sahiplerine Bedava Discord Nitro Kampanyası

Bu konuyu okuyanlar

Ceon

Asistan
Reaksiyon puanı
325
YouTube toplam değeri 254 TL olan 3 aylık Discord Nitro'yu bedava dağıtıyor.

Bildiğiniz üzere Discord çoğunlukla kampanyaları ile akıllara gelen hem de Dünya üzerinde en çok kullanılan sohbet platformlarından birisi. YouTube bugün Discord ile yaptığı bir anlaşma sonucu bugün(18 Ağustos 2021) tarihinde 30 Ekim 2021 tarihine kadar bedava Discord Nitro veriyor. Şu anki Discord üzerinden alınan bedava YouTube Premium sahipleri bu kampanyadan ne yazık ki yararlanamayacak. Bundan da anlayacağınız üzere YouTube Premium paketini sadece ücretlendirme ile alan kişiler bu kampanyadan yararlanabilecek.

Not: Eskiden Discord Nitro sahibi olan kişiler bu kampanyadan yararlanmayacaktır.

nitro.jpg

Discord Nitro nedir?

Nitro ile Discord deneyiminizi geliştirmek için birçok harika sohbet avantajlarından elde edeceksiniz! Dış sunuculardan emoji kullanımı, daha büyük dosya yüklemelerinin, GIF formatında güzel avatarlar koyarak Discord Nitro'nun tadını çıkarın. Aşağıdaki avantajlardan bazılarına göz atın!
1629293158589.png

Peki bu hediyeyi nasıl alacağım?

1. adım:
Öncelikle YouTube Premium hesabınızın bağlı olduğu mail adresine giriyorsunuz. Size gelen e posta üzerinde Discord hediye linki olacak.
2. adım: Discord hesabınızın bağlı olduğu tarayıcı üzerinde o linkle giriş yapıyorsunuz.
3. adım: Gerekli kart bilgilerini girmeniz gerekiyor. Bu bilgileri girdiğinizde kartınızdan 1 dolar çekip iade edecektir.
4. adım: Artık sizde 3 aylık Discord Nitro($9,99) sürümüne sahibisin. İyi kullanımlar dilerim.

Not: Eğer Youtube Premium hesabınızın bağlı olduğu mail adresine daha mail gelmemişse endişelenmeyin. Kullanıcılara mailler yavaş yavaş gönderiliyor. Mailin gelmesini bekleyin.

Hediyenizi aldıktan sonra kurucusu olduğum Hakkı Alkan ve başka ekibin yönettiği ShiftDelete.Net Discord sunucularına hepinizi bekliyoruz.

Son düzenleme:

CanKalay.cı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
bilmem ama epic in kini kullandık ya biz şimdi 2. kez bir hediye yi nasıl alcaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

benim bildiğim olmuyo

mesela parayla nitro aldıysan önceden eipc games inkinden men ediliodun

sence ceon ?

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,271
Güzel, ihtiyacı olanlar faydalanır.

yagizkara24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
youtube premium u kendi paramala alip hala aktif kullaniyo olmama ragmen herhangi bi mail gelmedi neden olabilir

Ceon

Asistan
Reaksiyon puanı
325
youtube premium u kendi paramala alip hala aktif kullaniyo olmama ragmen herhangi bi mail gelmedi neden olabilir
Böyle bir sorunla karşılaşan şu ana kadar duymadım. Bunun için Discord veya YouTube destek ekibine yazarsanız daha iyi yardımcı olabilirler.

yagizkara24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Böyle bir sorunla karşılaşan şu ana kadar duymadım. Bunun için Discord veya YouTube destek ekibine yazarsanız daha iyi yardımcı olabilirler.
Discordun kendi sitesinde (

- Bu promosyon yavaş yavaş yayılıyor, bu yüzden e-postanızı henüz görmediyseniz bekleyin!) denmis oyle bir sey olabilirmi​

Ceon

Asistan
Reaksiyon puanı
325
Discordun kendi sitesinde (

- Bu promosyon yavaş yavaş yayılıyor, bu yüzden e-postanızı henüz görmediyseniz bekleyin!) denmis oyle bir sey olabilirmi​

Kampanya başlayalı uzun zaman oldu. Bu zamana kadar bütün kullanıcılara gelmiş olması lazım.

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,207
Bana birisi kartını verse de kullansam, annem ininalı atmış ama onda da 49 kuruş falan vardı. :D