Discord Nitro Sahiplerine Bedava Xbox Game Pass Ultimate Edition Kampanyası

Ceon

Asistan
Katılım
25 Kasım 2020
Mesajlar
246
Reaksiyon puanı
324
Puanları
63
Yaş
18
Discord toplam değeri 90 TL olan Xbox Game Pass Ultimate paketini bedava dağıtıyor.

Bildiğiniz üzere Discord çoğunlukla kampanyaları ile akıllara gelen hem de Dünya üzerinde en çok kullanılan sohbet platformlarından birisi. Discord bugün YouTube ile yaptığı bir anlaşma sonucu bugün(26 Ekim 2021) tarihinde 25 Mayıs 2022 tarihine kadar bedava Xbox veriyor. Şu anki Nitro (yani 27 TL'lik versiyon) sahipleri, envanterine gelecek Xbox Game Pass ile bedava iki aylık abone olabilirler. Yalnız Game Pass bedavasını daha önce Game Pass alınmamış bir hesapta kullanabilirsiniz. Ayrıca bedava Xbox Game Pass ile gelen 3 aylık Nitro bedavasını da daha önce Nitro satın alınmamış bir hesapta kullanabilirsiniz. Bilmeyenler için 27 TL fiyata sahip olan Nitro bugün Microsoft'un yaptığı kampanya ile verdiği Nitro çeşidi ile aynı Nitro seçeneğidir.

Not: Eskiden Discord Nitro sahibi olan kişiler bu kampanyadan yararlanmayacaktır.
Not: Eskiden Game Pass satın alınmış hesaplar iki aylık bedava paketi kullanamayacaklardır.

nitro.jpg


Peki bu hediyeyi nasıl alacağım?

Öncelikle Discord'u açıyorsunuz. Sonra sol alt kısımda kullanıcı adınızın yazdığı kısmın sağında bulunan ayarlar simgesine basın. Bu arada ekran görüntüsünde gördüğünüz Hakkı Alkan sunucusuna Join the Hakkı Alkan Discord Server! linki ile katılabilirsiniz.

Discord bir.png


İkinci adım: Ayarlardan Hediye Envanteri seçeneğini seçiyorsunuz.

Discord İki.png


Üçüncü adım: Hediye envanterinizde aşağıda ekran görüntüsünü gördüğünüz Xbox Game Pass Ultimate (2 months) hediyesinin sağındaki Al tuşuna basacaksınız.

Screenshot_2021-10-26-19-52-43-136.png


Dördüncü adım: redeem.microsoft.com sitesine girip ekranda gördüğünüz kısma Discord tarafından size verilen kodu yazıyorsunuz. Sonra sizden bir kart bilgisi istiyor. Kart bilgilerini girdikten sonra işlemi onaylıyorsunuz.

1635271006918.png


Artık 2 ay boyunca Xbox Game Pass Ultimate Edition üyesisin. İyi kullanımlar dilerim. Xbox Game Pass hediyenizi aldıktan sonra kurucusu olduğum Hakkı Alkan ve başka ekibin yönettiği ShiftDelete.Net Discord sunucularına hepinizi bekliyoruz.
 
Son düzenleyen moderatör:

Alyx Vance

Profesör
Katılım
14 Nisan 2021
Mesajlar
2,904
Çözümler
1
Reaksiyon puanı
1,608
Puanları
293
Şakamı bu? Geçen sene Xbox Game pass alana nitro vardı 3 aylık. Şimdi nitro alana Xbox game pass var. Aynısını YT pre içinde yapmışlardı. Süper rekabet :D
 

walledia

Profesör
Katılım
17 Şubat 2018
Mesajlar
2,972
Çözümler
4
Reaksiyon puanı
6,933
Puanları
708
Premium benim için gerçekten çok gerekiyor. Vanced kullanarak verilerimi piyasada gezdirmek istemiyorum. Bu haberi görmem çok iyi oldu.
 

walledia

Profesör
Katılım
17 Şubat 2018
Mesajlar
2,972
Çözümler
4
Reaksiyon puanı
6,933
Puanları
708
İstesek de istemesek de her veriye zaten sahipler. Bu kampanyanın çok bir şeyi değiştireceğini düşünmüyorum.
Bu kampanyanın kötü olduğunu zaten söylemedim. Ben harici olarak ekleme yaptım.

Rehber güzel, emeğin için teşekkürler.
 
Üst