Öneri Youtube Için Video Editleme Öğreneceğim Bir Yer Var Mı ?

Bu konuyu okuyanlar

cecenhlt

Asistan
Reaksiyon puanı
124
Selam arkadaşlar. Yıllardır aklımda olan bir düşünceyi gerçekleştirmek için ilk defa zamanım ve imkanım var. Ben oyun videoları çekip YouTube'ye yüklemeyi düşünüyorum, facecam olacak videolarımda. Yalnızca oyunu oynayıp, kendimi çekersem bir yerlere gelebileceğimi sanmıyorum. Bunun için edit programları ve edit yapmayı öğrenmek istiyorum. Ücretli veya ücretsiz internet üzerinden kurs veya herhangi bir şekilde eğitim alabileceğim bir yerler var mı ? Deneyimleyen var mı ?

Akagi

Doçent
Reaksiyon puanı
841
https://www.youtube.com/c/KerimDemir0/videos?view=0&sort=p&flow=grid
1622565648179.png

Bu kanal benim işime yaramıştı en popülere alıp içerikleri izleyebilirsin. Şu an pek bu tür şeyler çekmiyor.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,098
Selam arkadaşlar. Yıllardır aklımda olan bir düşünceyi gerçekleştirmek için ilk defa zamanım ve imkanım var. Ben oyun videoları çekip YouTube'ye yüklemeyi düşünüyorum, facecam olacak videolarımda. Yalnızca oyunu oynayıp, kendimi çekersem bir yerlere gelebileceğimi sanmıyorum. Bunun için edit programları ve edit yapmayı öğrenmek istiyorum. Ücretli veya ücretsiz internet üzerinden kurs veya herhangi bir şekilde eğitim alabileceğim bir yerler var mı ? Deneyimleyen var mı ?
Ilk baslarda oyunlarda ki iyi anlarini editle ama cidden iyi olsun ve kendine uygun programi sec senin kendi basina ogrenmenin daha iyi olacagini dusunuyorum eger kendin ogrenirsen bu neydi bir bakayim demezsin

cecenhlt

Asistan
Reaksiyon puanı
124
https://www.youtube.com/c/KerimDemir0/videos?view=0&sort=p&flow=grid
Ekli dosyayı görüntüle 154465

Bu kanal benim işime yaramıştı en popülere alıp içerikleri izleyebilirsin. Şu an pek bu tür şeyler çekmiyor.
Teşekkürler kardeşim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ilk baslarda oyunlarda ki iyi anlarini editle ama cidden iyi olsun ve kendine uygun programi sec senin kendi basina ogrenmenin daha iyi olacagini dusunuyorum eger kendin ogrenirsen bu neydi bir bakayim demezsin
Editle ilgili en ufak bir bilgim yok ki .

kayhaniz

Asistan
Reaksiyon puanı
154
Bana kalırsa deneme yanılma ile gelişmen güzel olur. Zamanla eksiklerini bulup kapatıp iyileşebilirsin.

TeknoLocks

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
332
ilk başlarda onur naci diye birisi var onun 30dkda premiere eğitimi var onu izle ondan sonra da kendin deneme yanılma ile bir kaç video yap ardından tekrar onur naci dediğim kanalı aç ve diğer videoları izle

cecenhlt

Asistan
Reaksiyon puanı
124