Yardım YouTube hesabım kendi kendine sadece video beğeniyor.

Bu konuyu okuyanlar

Eyüp34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar YouTube'da geziniyordum ve bir video beğenmiştim ve ondan sonra birdaha hiç bir video beğenmemiştim beğenilen videolara bir girdim birsürü saçma sapan videolar var kendi kendine videolar beğeniyor hesabımda 2 aşamalı doğrulama açık şifremi düzenli değiştiriyorumda sizce neden kaynaklı ? nasıl çözebilirim ? herhangi bir 3.part siteye YouTube şifremi vs. vermedim nasıl kurtulurum bu durumdan ve hesabım benden başka erişebilen biriside yok lütfen yardım ederseniz beni çok mutlu edersiniz iyi günler.

Prime999

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Hiç korsan oyun, uygulama, KMSPico falan indirdin mi? Seni YouTube botu olarak kullanabilirler. Kaspersky indirip tam tarama yapmanızı öneriyorum. Şifrelerinizi değiştirin.

Eyüp34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hiç korsan oyun, uygulama, KMSPico falan indirdin mi? Seni YouTube botu olarak kullanabilirler. Kaspersky indirip tam tarama yapmanızı öneriyorum. Şifrelerinizi değiştirin.

zaten kaspersky la tam tarama yapmıştım fakat birşey çıkmamıştı korsan oyun indirmiştim fakat oda çook önceden ve zaten bilgisayarda mevcut değil oyunlar sildim KMSPico indirmedim orijinal windows kullanıyorum dademin tekrar şifremi değiştirdim.

Prime999

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
zaten kaspersky la tam tarama yapmıştım fakat birşey çıkmamıştı korsan oyun indirmiştim fakat oda çook önceden ve zaten bilgisayarda mevcut değil oyunlar sildim KMSPico indirmedim orijinal windows kullanıyorum dademin tekrar şifremi değiştirdim.
Tamam, yapacağınız birşey yok.

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,678
Youtube hesabınıza erişebilen uygulamalar olabilir belki, eğer varsa onları Google hesabı yönetim panelinizden görebilirsiniz.

Rüştü Aşan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Dostum o durumu bende yaşıyorum ve de kendi kendine abone oluyo saçma sapan kanallara. Büyük bir ihtimal abone kasma sitelerinden dolayı olmus olabilir. Bunun çözümüde google hesap ayarlarında

Eyüp34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Youtube hesabınıza erişebilen uygulamalar olabilir belki, eğer varsa onları Google hesabı yönetim panelinizden görebilirsiniz.
YouTube hesabıma erişebilen uygulamalar ve siteler vardı kaldırdım sadece güvenilir siteler var teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum o durumu bende yaşıyorum ve de kendi kendine abone oluyo saçma sapan kanallara. Büyük bir ihtimal abone kasma sitelerinden dolayı olmus olabilir. Bunun çözümüde google hesap ayarlarında
Dostum bende sadece kendi kendine video beğeniyor abone felan yok önceden arkadaşlarıma hava atmak için o sitelere girmiştim fakat hiç bir izin vermemiştim hesabıma.

SerkanT01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
başka biryerden cihazdan vs. oturum açtıysan bazen orda açık kalıyor mi box felan geçen yeğenim çocuk,çizgi film felan büssürü beğeni yapmış ordan ayıktım durumu diğer cihazlardaki tüm oturumları kapatın şifreyi de degiştirin düzelir.

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,678
YouTube hesabıma erişebilen uygulamalar ve siteler vardı kaldırdım sadece güvenilir siteler var teşekkür ederim.

Dostum bende sadece kendi kendine video beğeniyor abone felan yok önceden arkadaşlarıma hava atmak için o sitelere girmiştim fakat hiç bir izin vermemiştim hesabıma.
Yardımcı olabildiysek ne mutlu bize, rica ederim.

Eyüp34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
başka biryerden cihazdan vs. oturum açtıysan bazen orda açık kalıyor mi box felan geçen yeğenim çocuk,çizgi film felan büssürü beğeni yapmış ordan ayıktım durumu diğer cihazlardaki tüm oturumları kapatın şifreyi de degiştirin düzelir.
Zaten yapmıştım fakat hala devam ediyor hiçbir cihazda girili değil fakat hala devam ediyor.

Yardımcı olabildiysek ne mutlu bize, rica ederim.
Teşekkür ederim ama sorun hala devam ediyor.

Alex4883

Doçent
Reaksiyon puanı
255
Korsan oyun PC'ni zombi yaptı

Leopold

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3. taraf uygulama bende ekli değildi. her hangi bir abone kasma sitesine de girmedim. Tüm epostaların şifrelerini değişmeme rağmen hala youtube da saçma sapan Hintçe müzikleri Korece kpop ile alakalı videoları falan beğeniyordu. Telefondan diğer youtube hesabına geçince onda da beğenmeye başladı. O an baktım telefonda bir problem var.
Ben telefona ekran kilidi koymuyordum . Google güvenlik önlemi olarak ekran kilidi koyun diyordu. Ekran kilidi koyduktan sonra bir daha olmadı. Sanırım bir güvenlik açığından dolayı uzaktan bağlantı kurulabiliyor.