Yönetimden isteklerim var...

Bu konuyu okuyanlar

patrick

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
19
Yönetim efradından bi kaç isteğim var. Şöyle ki;

1. şeytan iconu
2. ters dönmüş aplak surat iconu
3. dudak uzatmış şeytanlığını gizlemiş iconu
4. gülmekten yarılmış yarıldığı gibi de iconlaşmış iconu

yeni forumda da istemekteyim. bunlar sadece benim isteğim olmamakla birlikte, eski üyelerin de kalben ve fikren beklentileri olduğu kanaatindeyim.

eğer bunlar tarafımıza sunulmadığı takdirde

anayasanın bana vermiş olduğu yetkiye dayanarak(çok pis dayanırım); anayasanın 28. fırkasının 73. z maddesi gereğince iconsuz bir forum toplumuna çektirilen çilenin zulum olmasını kabul etmek hasebiyle ve/veya verilen ızdıraba binaen verilecek cezai muhide göre; 679 dk tcell hrsabından telsim yada avea hattını arama, 567 saat bi satır bile okumadan elde kitap açık bi şekilde kitap okuyormuş numarası yapma, 2031 m gülle atma, 68 kere burun duvara sürtme, masa üstü pc'sinden kablosuz internete bağlanmasına karar verilmiştir. iş bu belgede geçen cezaların uygulanmaması verilen maddelerin(iconların) tarafımıza sunulması ile hükmünü yitireceği bildirilir. akabinde anayasanın "cezanın fes edilmesi maddesi k bendinin f celsesi" gereğince verilecek cezanın kaldırılmasına karar verilecektir...

SDN Eski Avukatı
(Şeytan İconu)

tonce

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
14
İcon konusu daha öncede geçti ilgilenilecek ancak daha sonuç yok. ;)

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
itiraz etmiyorum hakim bey :D :D

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Pat senin meslek neydi ???

SeRCaN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
avukat adayıydı sanırım :p

bende istiyom onlardan :(

aklayarar

Asistan
Reaksiyon puanı
16
muhahhaha meslekteşım benım ya patric sıkı giriş yapmısın foruma ehehe arkandayım (şaşkın ifade) yok yanındayım merak etme :)

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
Benimde isteğim var, hatta lutfen diorum, ben o smiliesis yasayamam :p Yoksa millete nasil trip aticam?
Ben yöneticimden sunlari istiorum
Olmazsa olmaz

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
ben de ieyi tekmeleyen firefoxu kucaklayan ikondan istiyorum, bir de ayvalık tostu acıktım da ;D

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Benim de kullanıcılardan isteğim var. Konuyu doğru yere açın :D Taşındıı...

SeRCaN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Herşeyi Devletten Beklemeyim kardeşim :p

yok size smiley
beee110dlyz4.gif

iHSaN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Evet ıslık çalan smileyım nerde benim. ???

alper3189

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu arada korku bölümü açarsanız bence harika olacak ÇÜNKÜ;
konu dışı bölümü yakında çöplük gibi bi yer olacak
görüşlerimi arz ederim(bu arada melek ikonu çok tatlı olmuş) ::)

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
prafabrik dijital tuvalet istiyoruz pc başından kalkamadığımızda kullanırız. :p

Kriptograf

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Ben,sabah kargalar dışkılarını sindirmiş fakat daha Kloak'larına gelmeden uyanan birinin,neden o saatte kalktığını bilemeyen bakışlarla etrafa baktığı surat ifadesini smile olarak forumda görmek istiyorum zira bu günlerde çok fazla insan görüyorum bu şekilde dolaşan.

2. olarak elinde ayna ve cımbız olan ve acaba bu tüy mü daha uzun yoksa öteki mi diye düşünen bir kadının smilelaştırılmasını istiyorum.

3. detone olarak şarkı söyleyen ve etrafında ki aşağılayıcı bakışlara aldırmayan birinin smile versiyonunu istiyorum.

4.Bunları yapacak olan zatın bunları yaparken ki halinin smileleştirilmesini istiyorum.

5.Evi otobüs durağına 200 mt uzakta olan bir çocuğun sabah otobüse bindiği anda biletini ve bütün parasını evde unuttuğu andaki surat ifadesinin ve içinden geçen H ile başlayıp R ile biten 2 kelimeyi telaffuz eden smile istiyorum...

İsteklerime cevap bekliyorum yazılı,sözlü,duman,his her şekilde bir cevap çoook mu :)

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
güzel istekler değerlendirilir inşallah (A)

yer6

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
seçiL dedi ki:
Benimde isteğim var, hatta lutfen diorum, ben o smiliesis yasayamam :p Yoksa millete nasil trip aticam?
Olmazsa olmaz

bencede trip simgesi çok iyi olur.düşünen bi smileyde lazım :D .hee ewet kesin öledir gibi kafa sallayan bi smileyde olsa fena olmaz hani :D...

Arbalot

Asistan
Emektar
Reaksiyon puanı
10
Kriptograf dedi ki:
Ben,sabah kargalar dışkılarını sindirmiş fakat daha Kloak'larına gelmeden uyanan birinin,neden o saatte kalktığını bilemeyen bakışlarla etrafa baktığı surat ifadesini smile olarak forumda görmek istiyorum zira bu günlerde çok fazla insan görüyorum bu şekilde dolaşan.

2. olarak elinde ayna ve cımbız olan ve acaba bu tüy mü daha uzun yoksa öteki mi diye düşünen bir kadının smilelaştırılmasını istiyorum.

3. detone olarak şarkı söyleyen ve etrafında ki aşağılayıcı bakışlara aldırmayan birinin smile versiyonunu istiyorum.

4.Bunları yapacak olan zatın bunları yaparken ki halinin smileleştirilmesini istiyorum.

5.Evi otobüs durağına 200 mt uzakta olan bir çocuğun sabah otobüse bindiği anda biletini ve bütün parasını evde unuttuğu andaki surat ifadesinin ve içinden geçen H ile başlayıp R ile biten 2 kelimeyi telaffuz eden smile istiyorum...

İsteklerime cevap bekliyorum yazılı,sözlü,duman,his her şekilde bir cevap çoook mu :)

:)

Bende bu kadar istek yapıp bunların hepsinin aynı anda olmayacağını bilmeyen hangi birinin koyulacağını düşünmeyen,herkesin farklı bir isteği olacağını düşünmeyen arkadaşların surat ifadelerini istiyorum...

@Patrick eski forum smillelarını bu foruma eklemiştik tabi en çok kullanılanlarını...

peynirr

Doçent
Reaksiyon puanı
1
bende HIH iconu istiyom HIH çokta tın tın iconu yani :*

peynirr

Doçent
Reaksiyon puanı
1
yer6 dedi ki:
seçiL dedi ki:

Olmazsa olmaz

bencede trip simgesi çok iyi olur.düşünen bi smileyde lazım :D .hee ewet kesin öledir gibi kafa sallayan bi smileyde olsa fena olmaz hani :D...

ahada yaptıım :D

Arbalot

Asistan
Emektar
Reaksiyon puanı
10
tamam peynir sen onu yapadur biz bir ara ekleriz onu biz ekleyene kadar sen elle eklemeye devam et...

peynirr

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Arbalot dedi ki:
tamam peynir sen onu yapadur biz bir ara ekleriz onu biz ekleyene kadar sen elle eklemeye devam et...

tamam canm zaten kaydettim not defterime