Soru Yönetim bilişim sistemleri (tercih)

Bu konuyu okuyanlar

Stormtrooper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Merhabalar bu yıl yks girdim ve 319k sıralama geldi ve yönetim bilişim sistemleri okumak istiyorum dersleri yazılım ağırlıklı olan bir üniversitede bölümü okumak istiyorum ancak sıralamama göre gelen üniversitelerden bana uygun 9 tane seçebildim bu sıralamaya göre öneriniz olurmu şimdiden teşekkürler

Rootsyl

Müdavim
Reaksiyon puanı
514
şahsen şu görüşteyim, okula gitmesen bile yeterince kodlama çalışır ve yeterince proje yapar isen bilgisayar müh olman önemli değil, işi kaparsın. Okul bu alanda çok çok az etki yaratıyor.

Bu yüzden hangi okula/bölüme gittiğine çok kafa yorma ve çok boş zamanı olcak bir bölüme gir. O boş zamanda kodlama çalış. İngilizcen yok ise ancak ingilizce öncelikli.

Stormtrooper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
şahsen şu görüşteyim, okula gitmesen bile yeterince kodlama çalışır ve yeterince proje yapar isen bilgisayar müh olman önemli değil, işi kaparsın. Okul bu alanda çok çok az etki yaratıyor.

Bu yüzden hangi okula/bölüme gittiğine çok kafa yorma ve çok boş zamanı olcak bir bölüme gir. O boş zamanda kodlama çalış. İngilizcen yok ise ancak ingilizce öncelikli.
cevabınız için cok tesekkür ederim ingilizce bölümler var sıralamam yetiyor onları önceliki olarak yazıp dediğiniz gibi kendimi kodlamada gelistirmeye odaklanmaliyim fikriniz ve düşünceniz için tekrardan çok teşekkür ederim