Soru Yol hipnozu

Bu konuyu okuyanlar

KaanStinson

Asistan
Reaksiyon puanı
191
Son zamanlarda çok fazla yaşamaya başladım bu olayı ehliyet alıştırması için babamla yola çıkıyoruz fakat birşey oluyor babam uyarmasa önümdeki koca tırı farketmiyorum bir anda önüme ışınlanmış gibi oluyor 10 saniye önce yanından geçtiğim arabayı bile hatırlamıyorum bu durumu nasıl çözerim ve farkında olmadan çok hızlanyorum ve hızı hissetmiyorum araba konforundan olduğunu sanıyorum

Airbus

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,002
Fazla slow olmayan ritmi iyi olan bir müzik açabilirsin. Dikkatinin dağıldığı noktada camı hafif arala içeri giren rüzgar seni kendine getirir. Bir de sürekli aynı yere odaklanma. Gece çıkıyorsan özellikle sabit bir şekilde önüne odaklanmakta buna sebep olabiliyor. Gözlerinle aynaları her dakika kontrol et. O ufak göz hareketleri bile senin farkındalığını artırır ve dalgınlığını engeller.

KaanStinson

Asistan
Reaksiyon puanı
191
Fazla slow olmayan ritmi iyi olan bir müzik açabilirsin. Dikkatinin dağıldığı noktada camı hafif arala içeri giren rüzgar seni kendine getirir. Bir de sürekli aynı yere odaklanma. Gece çıkıyorsan özellikle sabit bir şekilde önüne odaklanmakta buna sebep olabiliyor. Gözlerinle aynaları her dakika kontrol et. O ufak göz hareketleri bile senin farkındalığını artırır ve dalgınlığını engeller.
yol bomboş olunca aynaları boşluyorum genelde 80-90 gidince daha cok uyuklatıyor kendime geldiğim zaman ibre 180 e yaklaşmış oluyor ve otomatik fren sisteminin sesi..

Airbus

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,002
yol bomboş olunca aynaları boşluyorum genelde 80-90 gidince daha cok uyuklatıyor kendime geldiğim zaman ibre 180 e yaklaşmış oluyor ve otomatik fren sisteminin sesi..
O tip durumlarda hız sınırlayıcı varsa araçta onu aktif edin. Ne kadar bassanız da belli bir hızın üstüne çıkmaz siz de toparlamış olursunuz kendinizi, yanınıza içecek alın mesela, bir yudum bir yudum ondan için

KaanStinson

Asistan
Reaksiyon puanı
191
O tip durumlarda hız sınırlayıcı varsa araçta onu aktif edin. Ne kadar bassanız da belli bir hızın üstüne çıkmaz siz de toparlamış olursunuz kendinizi, yanınıza içecek alın mesela, bir yudum bir yudum ondan için
hız sınırlayıcı hiç aklıma gelmemişti teşekkur ederim yazdım kenara
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama doktora gorunmem lazim bu konuda oyle dusunuyorum

Agilus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Doktora git dostum, yada burayı trollemeyi bırak. Şehir içinde nerde 180 basıyosun söylesene bi ?

KaanStinson

Asistan
Reaksiyon puanı
191
Doktora git dostum, yada burayı trollemeyi bırak. Şehir içinde nerde 180 basıyosun söylesene bi ?
otoban ?

ne sazan adamsın ya

ara sokakta gta oynar gibi adam ezerek araba sürdüğümü falan sanıyorsun galiba?

Son düzenleme: