Soru YKS

Bu konuyu okuyanlar

hakilic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sınava yaklasik 4 ay kaldi sayisal öğrencisiyim ama oldum olasi biyoloji ve kimya yapamadım hicbir zaman ama fizikte ortalama bir öğrenciyim matematikte ise iyi oldugumu dusunuyorum hem tyt hem ayt her denemede en az 35 net yapiyorum 4 ayda sifirdan kimya ve biyoloji calissam yetistirebilir miyim hem tyt hem ayt tamamlamam lazim nasil bi yol izlemem gerekiyo sizce?

Arjinn

Profesör
Reaksiyon puanı
660
Sınava yaklasik 4 ay kaldi sayisal öğrencisiyim ama oldum olasi biyoloji ve kimya yapamadım hicbir zaman ama fizikte ortalama bir öğrenciyim matematikte ise iyi oldugumu dusunuyorum hem tyt hem ayt her denemede en az 35 net yapiyorum 4 ayda sifirdan kimya ve biyoloji calissam yetistirebilir miyim hem tyt hem ayt tamamlamam lazim nasil bi yol izlemem gerekiyo sizce?
Tyt hakkında yardımcı olabilirim .tyt netlerini yazarsan daha iyi bilgilendirebilirim

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,368
tyt ve ayt den 35 net
ayt için 35 fena değil ama tyt 35 çok düşük

konuları yetişir kesinlikle

Alparslan 1905

Doçent
Reaksiyon puanı
1,555
Neden sayısalcısın?

Hiçbir şey için geç değil, çalışmayı aksatma yeter. 4 ay az bir süre değil.