Yks sıralamaları hakkındaki düşünceleriniz nedir?

Bu konuyu okuyanlar

SelcukD

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Öncelikle iyi günler bu sene sınava giren bir üniversite öğrencisi olarak fikrimi söylemek isterim bu seneki sınav hem pandemi süreci hem sınav zorluğu olarak sıralamaları geri çekicek geçen sene 50 binle girilen bir bölüme bence bu sene 60-65 bin bandında girile bilicek sizin düşünceleriniz nedir ?

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Öncelikle iyi günler bu sene sınava giren bir üniversite öğrencisi olarak fikrimi söylemek isterim bu seneki sınav hem pandemi süreci hem sınav zorluğu olarak sıralamaları geri çekicek geçen sene 50 binle girilen bir bölüme bence bu sene 60-65 bin bandında girile bilicek sizin düşünceleriniz nedir ?
Aynı fikirdeyim.Sınava giren yakınlarım soruların seçiçi olduğunu söyledi.

SelcukD

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Aynı fikirdeyim.Sınava giren yakınlarım soruların seçiçi olduğunu söyledi.
bence bu sınav sonucundan fazla önemli olan tercih dönemi olucak çoğu kişi tercih yapmıyıcak gibime geliyor benim

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Her sene öyle deniyor artık pek inanmıyorum sonuçlar açıklanana kadar belli olmaz kendim girmediğim için karşılaştıramıycam zor diyolar bu sene geçen seneye göre daha az netle daha iyi sonuçlar gelir gibi ama çok da umutlanmamak en iyisi.

Y.Emre41

Doçent
Reaksiyon puanı
423
Tyt Türkçe ve Ayt Biyoloji zor deniyor. Bence sıralamalar çok değişmeyecek

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Nerden aldınız bu bilgiyi acaba ?
Japon borsası değil ki "şu kadar çeker şuraya girerim" diyelim. Hiç sanmıyorum ben bir müdahale olacağını. Ayrıca çekse nolacak ki kontenjan değişmediği sürece aynı has aynı hamam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tyt Türkçe ve Ayt Biyoloji zor deniyor. Bence sıralamalar çok değişmeyecek
Artık eleyici olan TYT özellikle de Türkçe. Bu yıl Türkçeyi iyi yapanlar bir adım önde olur.

Y.Emre41

Doçent
Reaksiyon puanı
423
TYT de Türkçe nin yanında matematik de belirleyici oluyor. Hâlâ yeni nesil soruları çözme oranı düşük. Yapabilen baya öne geçiyor