Yılmaz Özdil'den Şike Yorumu

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
Bu adam içipde mi yazıyor arkadaş.

prestiga

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu adam gerçekten cessur doğruları söylediği için peki sevilmez bazı kesimlerce. eee doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar.

annttiigs

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
24
adamın tüm yazıları facebook'da çılgınlar gibi paylaşılırken gözden düşmesi ithamı biraz basit kaçıyor. işe Trabzonspor tarafından baktığımda hiç de hazzetmedim yazıdan ama yine de direk "tüüü Allah belanı versin" diyecek değilim. Yazar sonuçta, ifade özgürlüğünü kullanıyor.

boikot

Asistan
Reaksiyon puanı
1
1.Bu adam hükümeti desteklemez.
2.Bilmediğiniz şeyler hakkında komik yorumlar yapmayın...
3.Çoğunuz bilgisayarcısınız azıcık araştırında görün bu hükümetin ne b.k olduğunu...
4.Che'yi koymuşsun ama olmamışsın olmamış...

dostum sen önce ne yazdığımı anlamamışsın yaptığım kinayenin farkında bile değilsin sen bi daha oku istersen ben hükümetimi destekliyo yazmışım

yer6

Profesör
Reaksiyon puanı
54
bu adam hertürlü konuya yorum yapıyo.gıcık oluyorum :)

Darty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Her zamanki gibi konuyu harika yorumlamış ellerine sağlık.Herkesin Yılmaz Özdil i takip edip araştırıp oyle yorumlamasını isterdim.Yazdıklarında belgeye ihtiyaç yoktur hangi başbakanın hangi takımı super lige cıkardığı herkesin bildiği gerçeklerdir.Kasımpaşa kume düşmüş yok onu bide süperlig şampiyonu yapsaydı....
Gerçekler acıdır ve acıtır ondardır bazılarının zoruna gitmesi.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Her zamanki gibi konuyu harika yorumlamış ellerine sağlık.Herkesin Yılmaz Özdil i takip edip araştırıp oyle yorumlamasını isterdim.Yazdıklarında belgeye ihtiyaç yoktur hangi başbakanın hangi takımı super lige cıkardığı herkesin bildiği gerçeklerdir.Kasımpaşa kume düşmüş yok onu bide süperlig şampiyonu yapsaydı....
Gerçekler acıdır ve acıtır ondardır bazılarının zoruna gitmesi.

o zaman şöyle diyebiliriz; fener hadi bakalım kümeye :)

Ayşe Vergen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yılmaz Özdil belki de şu an tek güçlü muhalif gazeteci... Ne kadar daha dayanabilecek bilmiyorum.

Yazdıklarını yerden yere vurup aşağılamaya çalışmışsınız ama tek bir satırına bile "hayır doğru söylemiyor" diyebiliyor musunuz?

Yazık valla, gençlik bu kafadaysa çok yazık...

Optimus-Prime

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yılmaz Özdil belki de şu an tek güçlü muhalif gazeteci... Ne kadar daha dayanabilecek bilmiyorum.

Yazdıklarını yerden yere vurup aşağılamaya çalışmışsınız ama tek bir satırına bile "hayır doğru söylemiyor" diyebiliyor musunuz?

Yazık valla, gençlik bu kafadaysa çok yazık...

Ha bir aydınlanmış akıllı sensin herhalde, yüce insan!

excelente

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Arkadaş ben sizi anlamıyorum..Fenerin şike davasında o kadar belge resim video ses kaydı var adamlar hala feneri kurtarmanın amacında..yok fener yapmamıştır yok aklanacağız yok bizim alakamız yok o işlerle biz inanmıyoruz diyorlar bu kadar belgeye rağmen...

Sonrada gelmiş burda saçma sapan yazılar yazan birinin yazısına o ne yazarsa doğrudur yok babam kadar severim..Sözleri doğrudur kesinlikle katılıyorum diyen arkadaşlar var...Bu nasıl bir mantık ??

tekefe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaş ben sizi anlamıyorum..Fenerin şike davasında o kadar belge resim video ses kaydı var adamlar hala feneri kurtarmanın amacında..yok fener yapmamıştır yok aklanacağız yok bizim alakamız yok o işlerle biz inanmıyoruz diyorlar bu kadar belgeye rağmen...

Sonrada gelmiş burda saçma sapan yazılar yazan birinin yazısına o ne yazarsa doğrudur yok babam kadar severim..Sözleri doğrudur kesinlikle katılıyorum diyen arkadaşlar var...Bu nasıl bir mantık ??

Hangi belgeler ses kayıtları videolar fotoğraflar. Savcılık birşeyler mi yayınladı. Sözde gizli soruşturma gazetelerde bir sürü haber. Nereden öğreniyorlar bunları. Federasyona bile kozmik odada gösteriyorlar belgeleri ama maşallah gazeteler haber siteleri nasıl ulaşıyorsa!!! bu belgeleri yayınlıyor, doğruysa tabi söylenenler. Emenike için para alırken para sayarken videoları var diyorlardı ilk günlerde ifade verdi serbest kaldı, madem kanıt var neden serbest. Demek ki yalan habermiş.
Gizli soruşturma ama savcılıkta ve poliste verilen ifadeler nedense gazetelerde haber sitelerinde. Fener şike yapmıştır yapmamıştır bilmem, yaptıysa da en ağır cezayı alsın, ama olaylara bakarken biraz dikkatli olalım. Hukuk devleti olduk bütün çeteleri çökertiyoruz vs hangi hukuk devletinde gizli yürütülen bir soruşturmanın belgeleri bu kadar dolaşabiliyor ortalıkta. Diyelim ki bu belgeler dogru değil neden yayın yasağı gelmiyor bilgi kirliliğinin önüne geçilmiyor.

Şuanda ifadesi alınan hapiste olan herkes sanki suçu kesinleşmiş hüküm giymiş gibi konuşulup gösteriliyor. Sizce bu doğru mu? sizi bizi boş verelim bu anayasamıza göre doğru değil zaten.

Sözümün özü; insanları suçlayıp hüküm giydirmekte okadar aceleci olmayın. Yarın bigün dava sonuçlanır adamlar beraat ederse bu kadar suçlayıp hüküm giydirenler ne diyecek acaba. Aynı şekilde ceza alırlarsa bu adamlar suçsuz diyenler ne diyecekler. Aceleci olmayın bekleyin...

yavruceylan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaş aksi yorum yapan hemen yandaş oluveriyor. ama herkesin farkında olduğu birşey var ki oda SDN forum kullanıcılarının büyük çoğunluğunun YANDAŞ hemde yandaşın önde gideni olmasıdır, forumda konuşulan herşeyi iktidara sataşma gören değerli yandaş karşıtı yandaşlar açıyolar ağızlarını.

ARKADAŞLAR bu forumda kimse babanıza küfretmiyo.

siyasetçi siyasetçidir yahu. her konu artık aynı çıkmaza bağlanmasın şu forumda