Yıldız.tv ( Nar.tv) Tekrar Yayında..

sedaysen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Örnek Trt Çocuk kanalında bir proğram seyrederken PC'ye nasıl kayıt yapabiliriz bilğisi olan varmı ?

hilter

Asistan
Reaksiyon puanı
3
İyi de bunu ücretli yapmışlar,hadi ya...!!!!

Reaksiyon puanı
4
Kendini an itibariyle bitirmiş bir web projesidir. Normal televizyondan izleyebileceğimiz kanalları Digiturk tarifelerinden daha pahalıya satıyorlar. Ben Brazzers üyeliğine o kadar vermiyorum mübarekler.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Şu an izliyorum ve bana 1 saat zaman verdi bu zaman ne??.. Üye olmadan önce zaman filan vermiyordu izleniordu...

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Artık üye olsanda olmasanda günlük izleme süren 1 saat.

İlginçtir ki şu anda sayaç çalışmıyor.
Alın 4 tane üyelik gir çık gir çık yaptın mı al sana 4 saat buda yeter hayatımızı oraya adamıycaz sonuçta..

volkanos

Profesör
Reaksiyon puanı
138
tvarsivi.com bedava ve geçmişe dönük izleniyor

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Bu ne iştir yaa yarım saat sonra direk kesiyor.. Türkiye de zaten internet hızları bişeye benzemiyor birde internetten tv izlemek için para istiyorlar.. Kim alacaksa artık..

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
paralı yapmışlar ama sistemde hiçbir gelişme yok. eskisinin aynı. bazen yayın gidiyor. bazen geçmiş yayınlara ulaşılamıyor. ileri/geri butonları stabil çalışmıyor. bu sisteme para vereceğime yarım saatte bir modemi resetlerim daha iyi.

SiegFrieD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir çok kişi dört gözle açılmasını bekledi ama paralı olduğunu duyunca aynı şekilde bıraktılar.Tivibu daha pahalı.Tivibu kuracak hız kapasiteniz varsa daha mantıklı.