Yılan korkusu

Bu konuyu okuyanlar

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Yani arkadaşlar bu haberleri yapanlara içimden saydırmıyor değilim... Özür dilerim bu arada mideniz kalktıysa.

Kırrık67

Profesör
Reaksiyon puanı
948
Yani arkadaşlar bu haberleri yapanlara içimden saydırmıyor değilim... Özür dilerim bu arada mideniz kalktıysa.
özre gerek yok ta şimdi ben de korkmaya başladım. eğer fazladan lavabo varsa bence onun içine yap diyeceğim büyük olanı nasıl yapıcan ittirmen gerekir:D ya da bebekler için oluyo ya tuvalet koltuğu onlardan al :D

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Hocam önemli olan yaşamadan yapmak. Çünkü yaşadıktan sonra organın işemekten başka işlevi kalmıyor.
oda var tabi. ama adamın evi 1. katta falandır ondandır. benim evim 8. katta ondan korkmam mesela. ve yılanın bana inadı olamaz :d çıkana kadar başka bir yere sapar illa başka birini ısırır.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
özre gerek yok ta şimdi ben de korkmaya başladım. eğer fazladan lavabo varsa bence onun içine yap diyeceğim büyük olanı nasıl yapıcan ittirmen gerekir:D ya da bebekler için oluyo ya tuvalet koltuğu onlardan al :D
Evdekilere ben klozette işimi gideremiyorum, lazımlık mı alın bana diyeceğim :D

Kırrık67

Profesör
Reaksiyon puanı
948
oda var tabi. ama adamın evi 1. katta falandır ondandır. benim evim 8. katta ondan korkmam mesela. ve yılanın bana inadı olamaz :d çıkana kadar başka bir yere sapar illa başka birini ısırır.
kanalizasyondan bula bula sizin binayı mı bulacak?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evdekilere ben klozette işimi gideremiyorum, lazımlık mı alın bana diyeceğim :D
olur gerekirse bez al :D

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Yılanı bilmemde farelerin 8. kata rahatlıkla çıkabildiğini duymuştum bir belgeselde.

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
kanalizasyondan bula bula sizin binayı mı bulacak?
zaten öyle. bulması imkansız o kadar şansız dünyada 1-2 kişi anca vardır. onlardan biride ben değilimdir.

Yılanı bilmemde farelerin 8. kata rahatlıkla çıkabildiğini duymuştum bir belgeselde.
fare çıksın 8. kata iyi bile olur :D annem fazla tiksinir onlardan hiç yoktan kedi almaya ikna ederim

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Kesin değil maalesef. Ben değilim diyemiyorsun. Ancak ben değilimdir diyebiliyorsun.
yani doğru ama. şimdi bide bizim klozetin çıkışı dar. çıkabileceğini pek sanmam. tamam yani çabalarsa çıkar fakat o klozetin dar çıkışını geçemez. ve binada her 5 dkda bir sifon çekildiğinden zaten çıkamaz hep başa sarar en son bezer bizim 1. kattan birini kıtlar.

Kırrık67

Profesör
Reaksiyon puanı
948
yani doğru ama. şimdi bide bizim klozetin çıkışı dar. çıkabileceğini pek sanmam. tamam yani çabalarsa çıkar fakat o klozetin dar çıkışını geçemez. ve binada her 5 dkda bir sifon çekildiğinden zaten çıkamaz hep başa sarar en son bezer bizim 1. kattan birini kıtlar.
demi yani o basınçla :D

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Neyse arkadaşlar korkumu büyük oranda yendiğimi fark ettim az önce. Bu konudan dolayı fobisi tetiklenen arkadaşlara geçmiş olsun diyorum.

Daha çok hırs yapar ve 5. katı hedeflerken 10'a çıkarsa ne olacak. Yılanlar sinirli hayvanlar sonuçta.

Kırrık67

Profesör
Reaksiyon puanı
948
Neyse arkadaşlar korkumu büyük oranda yendiğimi fark ettim az önce. Bu konudan dolayı fobisi tetiklenen arkadaşlara geçmiş olsun diyorum.

Daha çok hırs yapar ve 5. katı hedeflerken 10'a çıkarsa ne olacak. Yılanlar sinirli hayvanlar sonuçta.
sağol kardeşim

sayende tuvaletim var ama yapmayacağım çok sağol :D

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Hedefim tüm forumun kabız olması :D. Bu konuyu okuyan en babayiğit adamda bile fobi oluşmuştur diye düşünüyorum.

26¥¥26

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,554
Yılan korkum var. Özellikle klozetten çıkacak diye çok korkuyorum. Bi anda fırlar kapar diye düşünmekten tuvalete gidemez oldum :D Odamda otururken bile tedirgin oluyorum. Fotoğraf gördüğümde çok kötü oluyorum. 10. katta yaşamama rağmen korkum geçmiyor. Daha önce hiç yılanla ilgili travma yaşadım. (Eskiden çok korkmazdım ama bir sebepten ötürü antidepresan kullandım, ondan sonra çok arttı diyebilirim.) Doktora gitmeden çözmenin bir yolu var mıdır? Son çare doktora gideceğim. (Malum Covid olmasa burada konu açmadan doktora giderdim.)

up vallahi zor durumdayım.
Aramızda yılan seven yılan besleyen var mı ki ?

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938
Yılan korkum var. Özellikle klozetten çıkacak diye çok korkuyorum. Bi anda fırlar kapar diye düşünmekten tuvalete gidemez oldum :D Odamda otururken bile tedirgin oluyorum. Fotoğraf gördüğümde çok kötü oluyorum. 10. katta yaşamama rağmen korkum geçmiyor. Daha önce hiç yılanla ilgili travma yaşadım. (Eskiden çok korkmazdım ama bir sebepten ötürü antidepresan kullandım, ondan son⁹ra çok arttı diyebilirim.) Doktora gitmeden çözmenin bir yolu var mıdır? Son çare doktora gideceğim. (Malum Covid olmasa burada konu açmadan doktora giderdim.)

up vallahi zor durumdayım.
Ben bizim orda dağ var çıkıyorum oraya can çekişen yılanlarla oynuyorum