Yılan korkusu

Bu konuyu okuyanlar

xKemalC

Doçent
Reaksiyon puanı
627
Bence bir boru alın kıvrılabilirsin ama sonra tuvaletin kanalına verin bir ucunu diğer ucunu isterseniz odanıza yada başka yere konumlandırın mis gibi

daily.Chavo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,494
Hocam oraya demir döşe tuş a bastığında açılsın.İşini gördükten sonra basarsın tuşa

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,105
Benim dediğim 9. katta birisi yılan besliyor olsa ve o yılan bir gün kaçsa ve ben işimi ifa ederken gelse ısırsa napacam :D
Biraz iğrenç bir örnek olacak da. O yılan kaçtı diyelim. Sen işini görürken o yılan da o yoldan geçmeyecek mi ?

Kırrık67

Profesör
Reaksiyon puanı
948

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Cani bir yöntem ama işimi görmeden önce tuz ruhu falan döksem yılan mılan kalmaz diye düşünüyorum :D Hayvansever arkadaşlarda 10 kata çıkan yılanı suçlasın yani.

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Yılan korkum var. Özellikle klozetten çıkacak diye çok korkuyorum. Bi anda fırlar kapar diye düşünmekten tuvalete gidemez oldum :D Odamda otururken bile tedirgin oluyorum. Fotoğraf gördüğümde çok kötü oluyorum. 10. katta yaşamama rağmen korkum geçmiyor. Daha önce hiç yılanla ilgili travma yaşadım. (Eskiden çok korkmazdım ama bir sebepten ötürü antidepresan kullandım, ondan sonra çok arttı diyebilirim.) Doktora gitmeden çözmenin bir yolu var mıdır? Son çare doktora gideceğim. (Malum Covid olmasa burada konu açmadan doktora giderdim.)
Mesaj otomatik birleştirildi:

up vallahi zor durumdayım.
bende bir miktar fare korkusu vardı fakat bu kadarda değildi. zaten sonradan farenin küçük bir hayvan olduğunu,sadece veba taşımasından iğrenç bulunduğunu ve gördüğünde beni ısırmayacağını aksine korkup kaçacağını anladım. korkuyu yenme yöntemin ise basit. teknik olarak 10. kata giderden hiçbir yılan çıkamaz. çıksada garibimin dermanı kalmaz. evinize zaten başka bir yollada yılan çıkamaz. 10 kat merdiven çıkamaz. asansör zaten çıkamaz. mesela karanlık korkum vardı 1 ay önceye kadar karanlıktan bir yaratık çıkar falan gibisinden onuda 1 haftada yendim. teknik olarak girmesinin bir ihtimali yoktu önce bunun üstüne düşünerek yendim. sonrada öyle bir varlığın olamayacağı üstüne düşünerek yendim. aynı yöntemi dene. olmadı doktora gidersin.

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,105
Cani bir yöntem ama işimi görmeden önce tuz ruhu falan döksem yılan mılan kalmaz diye düşünüyorum :D Hayvansever arkadaşlarda 10 kata çıkan yılanı suçlasın yani.
Aman ha. Küçük abdest ile etkileşime geçerse senin için pek hayırlı şeyler olmaz.

Kırrık67

Profesör
Reaksiyon puanı
948
kezzapla tuz ruhu karıştır. ama sakın koolama sonra boruya bağla karıştırdığın şişeyi sonra da yılan gelirse kokusunda ölsün :D(kesinlikle denemeyiniz!!!)

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
bende bir miktar fare korkusu vardı fakat bu kadarda değildi. zaten sonradan farenin küçük bir hayvan olduğunu,sadece veba taşımasından iğrenç bulunduğunu ve gördüğünde beni ısırmayacağını aksine korkup kaçacağını anladım. korkuyu yenme yöntemin ise basit. teknik olarak 10. kata giderden hiçbir yılan çıkamaz. çıksada garibimin dermanı kalmaz. evinize zaten başka bir yollada yılan çıkamaz. 10 kat merdiven çıkamaz. asansör zaten çıkamaz. mesela karanlık korkum vardı 1 ay önceye kadar karanlıktan bir yaratık çıkar falan gibisinden onuda 1 haftada yendim. teknik olarak girmesinin bir ihtimali yoktu önce bunun üstüne düşünerek yendim. sonrada öyle bir varlığın olamayacağı üstüne düşünerek yendim. aynı yöntemi dene. olmadı doktora gidersin.
Hocam varlığı, fareyi yenmek basitte yılan diye bir gerçek var ortada. Kol gibi hayvan bi ısırdımı ne çocukların canlı kalır, ne sen.