Yeni Youtube Tasarımı Nasıl Aktif Edilir?

Bu konuyu okuyanlar

nicknametr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Youtube Google plus’a geçerken yaptığı değişiklikle bir hayli değişiklik meydana getirmişti. Şimdi ise yeni bir değişikliğe giderek bu tasarımını da Google Plus’a benzetmeye devam ediyor. Şu anki tasarım değişikliği sadece anasayfada meydana gelmiş gibi gözüksede, bizce ilerki dönemlerde full Google Plus entegresi için youtube kanallarınızda da değişiklikler göreceksinizdir.
Bu değişiklikler nelerden oluşuyor derseniz? Tasarımda anasayfa değişmiş ve değişen bölümler ise anasayfada sol kısımdaki siyah bölüm tamamiyle yok edilip, yerine beyaz kısım eklenmiş. Alta tarafta ise “Manage” butonu eklenmiş. Bu buton ile tasarımı değiştirilen diğer sayfa olan takip ettiğiniz kişilerin ayarlarını düzenleyeceğiniz sayfaya ulaşıyorsunuz. Bu kısımda da abone ol, abonelikten çık gibi bildirimlere yer verilmiş. Anasayfada diğer bir değişiklikte izlenen videoların üstünde “wachted” yazması oldu. Yani artık izlediğiniz videoları unutayacaksınız manasına geliyor. Ben bunu izlemişmiydim. Yoksa izlememişmiydim derdinden kurtulmuş oluyorsunuz.
Alttaki dersimiz ile şu anda aktif hale getirilmemiş temayı denemek için nasıl bir yöntem uygulanmalı bunu hazırladığımız eğitim videosu sayesinde öğrenebilirsiniz. Video’da bahsettiğimiz kodlar ve kısa yollar alt taraftadır. Ayrıca videoda eski tasarıma nasıl dönebileceğinizi de anlatıyoruz. kalın Sağlıcakla! Allah’a Emanet Olun!

*Aktifleştirmek için; document.cookie=”VISITOR_INFO1_LIVE=nH7tBenIlCs; path=/; domain=.youtube.com”;window.location.reload();
*Deaktif yapmak için; document.cookie=”VISITOR_INFO1_LIVE=; path=/; domain=.youtube.com”;window.location.reload();
* Chrome‘s JavaScript console (Ctrl+Shift+J)
* Firefox‘s Web Console (Ctrl+Shift+K)

[video=youtube;Gd_RvErVcMI]http://www.youtube.com/watch?v=Gd_RvErVcMI[/video]

Kaynak; Yeni Youtube Tasarımı Nasıl Aktif Edilir?

RocKhan

Doçent
Reaksiyon puanı
15
Firefox'da ve Chrome da verdiğin kodlar hata veriyor, Firefox'daki hata bu: SyntaxError: illegal character

Chrome'daki hata: SyntaxError: Unexpected token ILLEGAL

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Opera'da ise ;

Youtube üzerine sağ tıklayın - Site tercihlerini Düzenle - Çerezler adımlarını izleyin resimdeki işlemleri uygulayın.

screenshot-167.png

WebNick

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
bendemi bir gariplik var ama en az 1 aydır belki daha fazla oldu zaten youtube un yeni tasarını kullanıyorum. Bunun içinde herhangi bir çaba sarfetmedim.

nicknametr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Firefox'da ve Chrome da verdiğin kodlar hata veriyor, Firefox'daki hata bu: SyntaxError: illegal character

Chrome'daki hata: SyntaxError: Unexpected token ILLEGAL

kardeş bir hata varmı diye denedim ama bende yine çalıştı..

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
496
Stylish eklentisini kurun arkadaşlar ...

EsPriTüeL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Zaten 2 aydır bende youtube yeni görünümü ile kullanıyorum.