Yeni Telefon Alıcam Sizce Hangisi ?

Bu konuyu okuyanlar

mustafa_8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhabalar...
Yakın zamanda yeni bi telefon alıcam.Bütceme göre sony ericson'un telefonlarına bi baktım.Liste şu şekilde oluştu kafamda.

-Sony Ericson X10 (2.El)
-Sony Ericson X10 Mini Pro
-Sony Ericson Mini Pro

Bu üçü arasında gidip geliyorum sizce ne yapmalıyım eğer bu ayarda android işlemcili bu fiyatlarda başka bi telefon biliyorsanız onuda önerebilirsiniz.
Şimdiden Teşekkürler

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
3'ü derken x10 mini pro ve mini pro aynı ürünler değil mi zaten :) x10 ve mini pro arasında kaldıysan da x10 daha iyidir tabiki. donanım olarak daha üstün ve tasarım olarak daha şıktır ama sony x10 üzerinden yazılım desteğini yavaş yavaş çekebilir diyorlar bunu da bir göz önünde bulundur dilersen.

Mirack1907

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
57
3 ürün arasında S.E X10 tavsiyemdir. Mini Pro yu hiç tavsiye etmiyorum.

uA23uA

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
nokıa al mutlu kal:D:D

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
-Sony Ericson X10 (2.El) demişssin bence cep telefonunda çok güvenli bir seçenek değil 2.el almak...cihaz dıştan iyi görünür ama kaç defa darbe aldığını düştüğünü bilemezsin zaten cep telefonu dediğin çabuk bozulabilen bir şey
-Sony Ericson X10 Mini Pro ise ortalama 520 tl civarında satılıyor ve fena değil ama ben sony ericsson tecrübesi olan biri olarak genel olarak cihazlarının çabuk arıza yaptığını ve teknik servisinin çok duyarsız olduğunu söyleyebilirim. yinede karar sana kalmış ama ben optimus black kullanan biri olarak lg markasını rahatlıkla tavsiye edebilirim. optimus black bütçeni daha aşacaktır ama verdiğin telefonlar ayarında olan android froyo 2.2 işletim sistemine sahip optimus one: 500tl ya da optimus me 350 tl tavsiye edebilirim. kaliteli cihazlar.

---------- Post added at 16:43 ---------- Previous post was at 16:32 ----------

İkinci el telefon alınmaz bu bir. ikincisi x10 mini pro ile mini pro aynı şeyler ve o telefona o kadar para verilmez.

Benim tavsiyem:

http://forum.shiftdelete.net/kampan...i/232405-hizlial-com-lg-p-503-kampanyasi.html

464 tl gerçekten iyi fiyat...

celalim93

Doçent
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=144369]blackmamba07[/MENTION] aynı ürünler değil ikiside farklı ürünlerdir.

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Hangi marka tercih edersin bütçe ne kadar

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
[MENTION=141466]celalim93[/MENTION] arkadaşın bahsettiği şekilde bakarsan ikisi de aynı modeldir. txt pro'yu kast ettiğini düşünemem orada mini pro yazarken.

dediğim gibi içlerinde en alınabilir olan x10 ama ondan da yazılım desteği çekilme durumu var. artı olarak bence nokia hariç arkadaşların optimus one tavsiyesi düşünülebilir, biraz daha araştırılırsa farklı modeller de çıkartılabilir.

celalim93

Doçent
Reaksiyon puanı
2

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
samsung alma lg optimus one fiyatına göre baya performanslı bşr ürün. htc ailesini de öneririm sony ericsson'un yanında.

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
@blackmamba07 arkadaşım bak şimdi:
buradaki xperia mini pro
http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/overview/xperia-mini-pro?cc=tr&lc=tr#view=overview

b
uradaki de xperia x10 mini pro

http://www.sonyericsson.com/cws/pro...ew/xperiax10minipro?cc=tr&lc=tr#view=overview

ikisi de farklı modeller ve ikisi arasında da dağlar kadar fark var :D arkadaşın bütçesi olsaydı samsung galaxy s yada motorola defy önerebilirdim

Sony Ericsson xperia x10 mini pro 2.5'' , lg p503 ise 3.2'' açıkcası oyun oynamayı seven biri isen geniş ekran her zaman tercihin olmalı, ancak verdiğin üç üründe sony ericsson buna istinaden üç ürün arasından en mantıklısı ise xperia mini x10 pro olur... ama sıfır alıcaksan. 2. alacağına bence sıfır alman daha mantıklıdır.

Ayrıca arkadaşın bütçesi ne kadarda belli değil ki :)

Bir arkadaşta İphone al demiş :)) Bu ürünleri gösterdiğine göre bütçesi fazla bir miktar değil

celalim93

Doçent
Reaksiyon puanı
2
vodafone smart ta alabilir madem ucuz modellere bakıyor arkadaşımız