Yeni telefon alacağım ne önerirsiniz ?

HAngi telefonu almalıyım ?

• İphone 7 32 gb

Kullanılan: 6 30.0%
  • Samsung Galaxy S8

Kullanılan: 12 60.0%
  • Huawei P10

Kullanılan: 2 10.0%

• Kullanılan toplam oy
    20

#Eren03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar sizce iphone 7 32gb mı yoksa s8 mi ?

Jangura

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
İşletim sistemi hangisi sana daha yakınsa onu al zevk meselesi. Ama ios daha başarılı tabi ben s8 kullanıyorum şimdiden kasmalar başladı kendi kendine uygulama kapatıyor aklım olsa iphone 7 den yana kullanırdım.

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,461
Her türlü samsung galaxy s8
--- Gönderi Güncellendi ---
İşletim sistemi hangisi sana daha yakınsa onu al zevk meselesi. Ama ios daha başarılı tabi ben s8 kullanıyorum şimdiden kasmalar başladı kendi kendine uygulama kapatıyor aklım olsa iphone 7 den yana kullanırdım.

Telefonun içine etmişindir virüs bulaşmıştır ve çok yoğun kullandığından dolayı kasmaya bsşladı

Jangura

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Her türlü samsung galaxy s8

Telefonun içine etmişindir virüs bulaşmıştır ve çok yoğun kullandığından dolayı kasmaya bsşladı
Dedigin şeye bak çok yogun kullandıgından diyosun tabikide yogun kullanıcam alıp müzeye kaldırmıcam telefonu yada saatli kullanmıcam :))) içine etmişindir dedigin telefon 2 aylık daha ;)

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Bu soruyu sormaya bile gerek yok s8 tabi ki de ama ıos istersen seçenek belli seçim işletim sistemine kalmış

#Eren03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bu sene liseye başlayacağım. Bu iki telefonda beni 3-4 sene idare eder mi ? Ona göre seçim yapmak istiyorum. Zaten okul başlayınca telefonu fazla kullanmıyorum sadece konuşmak ve araştırma için kullanırım. Bunları da dikkate alırsanız sevinirim.

Bilal Yıldız

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Bu sene liseye başlayacağım. Bu iki telefonda beni 3-4 sene idare eder mi ? Ona göre seçim yapmak istiyorum. Zaten okul başlayınca telefonu fazla kullanmıyorum sadece konuşmak ve araştırma için kullanırım. Bunları da dikkate alırsanız sevinirim.
Dediklerini dikkate alırsak bence bu telefonlar sana biraz fazla bence biraz daha düşük telefon tercih edebilirsin ama tabii sana kalmış

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Bence ios istersen filan düşünceleri dediğim gibi çok yanlış bakın saldırmayın hemen bana göre tamam mı bir kere ip7 (ki plusda değil plus olsa yine bir nebze)s8 in rakibi değil s7nin rakibi ve karşılaştırmalara bakarak pil kamera ekran gövde oranı su geçirmezlik(ip7 dede var demeyin ondaki ip67 s7deki ip68 çok fark olasada sonuçta önde ayrıca iphonedaki garanti kapsamında değil)
S7 onu yenmişiken bir üst modeli senin için çok çok daha iyi olacaktır stabilite bilmemne laflarına takılma zaten 2 yıl güncelleme desteği var ondan sonraki senelerde güvenlik güncellemeleri alıyor ve ayrıca elindeki bir aniral gemisi olduğu için inan bana en az 4 yıl kasma yaşamazsın gibi geliyor bana tabi normal kullanımda cihazın anasını ağlatırsan her telefon seni yüzüstü bırakır.

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,461

T
Dedigin şeye bak çok yogun kullandıgından diyosun tabikide yogun kullanıcam alıp müzeye kaldırmıcam telefonu yada saatli kullanmıcam :))) içine etmişindir dedigin telefon 2 aylık daha ;)

Telefonu aşırı ısısya mağruz bırakmış olmalısın bilmediğin kaynaklardan veya zararlı uygulamalar falan kullanmandan kaynaklanıyor olabilir Bir samsung galaxy s8 öyle kolay kolay kasıp yavaşlamaz ben TT honor 7 kullandım 6 ay önce stabildi o senin sorunun açıkçası

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
S8 tabi oda sorumu :D iPhone 7 ilk S7 ile kapışsın . S8'in rakibi iPhone 8 ya da 7S
T

Telefonu aşırı ısısya mağruz bırakmış olmalısın bilmediğin kaynaklardan veya zararlı uygulamalar falan kullanmandan kaynaklanıyor olabilir Bir samsung galaxy s8 öyle kolay kolay kasıp yavaşlamaz ben TT honor 7 kullandım 6 ay önce stabildi o senin sorunun açıkçası
Ya da hiç telefonu kullanmayıp sallıyor da olabilir . (Kimse kusura bakmasın bu aralar böyle tipler dolanıyor eğer yanlışsam kusura bakmasın)

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Androidde apk ya torrente vs abanirsan acik hedef olursun.biraz dikkatli kullanim istiyo ister istemez.hele malum sitelere filan hic girmiyorum.

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,461
4 sene boyunca s8 ihtiyacını karşılar 1,5 yıl telefonu normal kullanırsan stabil çalışır Ama gidip İphone 7 alırsan işletim sistemi seni telefondan resmen soğutabilir çoğu uygulamayı ücretli kullanmak zorunda kalabilirsin Şarj ederken sorun yaşarsın çünkü hızlı şarj yok ekran kasa oranı küçük kalacaktır s8 e göre İos güvenli hızlı ama çok kısıtlı
S8 tabi oda sorumu :D iPhone 7 ilk S7 ile kapışsın . S8'in rakibi iPhone 8 ya da 7S

Ya da hiç telefonu kullanmayıp sallıyor da olabilir . (Kimse kusura bakmasın bu aralar böyle tipler dolanıyor eğer yanlışsam kusura bakmasın)

Haklısın sallıyorlar çok belli s7 edge geçen senedir hala çatır çatır satılıyor stabil çalışmakta s8 mi arıza çıkaracak ya yalan :)