Yeni Ssd

Bu konuyu okuyanlar

sTelane

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni ssd aldım 120gblik sadece işletim sistemi kurmak istiyorum ama d deki verilerimi kaybetmek istemiyorum c deki verileri ssdye aktarabilir miyim aktarabilirsem nasıldır acaba

sTelane

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gelişme: Minitool Partition Wizard diye bir uygulama buldum c ve d yi birleştirebiliyorum fakat ssdye çok fazla geliyor sadece işletim sistemini aktarmak istiyorum

NickChicken

Profesör
Reaksiyon puanı
2,596
Gelişme: Minitool Partition Wizard diye bir uygulama buldum c ve d yi birleştirebiliyorum fakat ssdye çok fazla geliyor sadece işletim sistemini aktarmak istiyorum
D diskinde işletim sistemi olmaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Disklerinizden verilerinizi alın. Aldığınız SSD' ye Windows kurun.

sTelane

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eski kullandığınız diskleri bilgisayara geri takın bilgilerinizi aldıktan sonra yeni diski takıp windows kurun.
Hocam şuan şöyle bir şey başardım windowsu ssdye kurdum artık hdd deki bilgilerden feragat ederek fakat şuan daha farklı bir sorunum var böldüğüm hddyi birleştirmeye çalışırken farkettim kurtarma falan hep diğer tarafta kalmış görünen g birimi farklı renk
1606829613947.png

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,391
Macrium Reflect ile HDDden SSDye klonlama yapabilirdiniz.

sTelane

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Macrium Reflect ile HDDden SSDye klonlama yapabilirdiniz.
Onun için çok geç artık üstte yanıtladığım fotoğraftaki soruna ne yapabilirim olmuş mu yani formatı yapabilmiş miyim doğru kurabilmiş miyim bu şekilde kaldı ve şuan daha yeni birim de oluşturamıyorum disk veya diskler üzerinde bu işi yapmaya yeterli alan yok diyor

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,391
Şu an tamamen SSDye kurulum yaptıysan HDDyi ve bölümlerinin tamamını silip birleştirebilirsin yanlış hatırlamıyorsam.

sTelane

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şu an tamamen SSDye kurulum yaptıysan HDDyi ve bölümlerinin tamamını silip birleştirebilirsin yanlış hatırlamıyorsam.
maalesef birleştirilemiyor dinamik diske döndüğü için sanırım

Son mesajlar