Yeni Sistemin Oyuna Girdikten Yarım saat Sonra Reset Atmasının Sebebi Nedir?

Bu konuyu okuyanlar

Esat Yakut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cümleten selamun aleyküm. 2 gün önce yeni bir masa üstü sistem topladım. Sistem özelliklerini aşağıda veriyorum. Normalde açıkken, Soğuk ve Stabil Çalışıyor. Kesinlikle kapanma zorlanma yok.Fanların hepsi Çalışıyor. Daha yeni olduğu için, bir tek oyun var. Outlast diye. Oyuna başladıktan sonra yarım Saat 45 dakika içinde aniden kapanıp Geri açılıyor. Ama açılırken bir Ekran geliyor. Altta şöyle bir yazı çıkıyor. Power supply surges detected during the previous power on Asus Anti-Surge wastriggered to protect system from unstable power supply unit! Press F1 To run Setup yazıyor, basıyorum F1 e bir ekran geliyor. Resimlerini paylaşıyorum. Nedeni nedir sıfır bilgisayarda bunun? Ben psu Yetersiz geliyor büyük ihtimal diyorum. 450 watt bilmediğim bir marka çünkü. Ekran kartı Güç isteyen bir kart. Virüs falan yok pc de. Facebook dışında bir yere Girmedim daha. Anti Virüs programım lisanslı Eset smart security. Eğer bir bilginiz varsa ilgilenirseniz sevinirim.

Anakart: Asus H61M-K LGA 1155 (Socket H2)
İşlemci: İntel Core i3 3220
Ram: Kingston 4gb 1600 mhz
Ekran Kartı: Asus R7 265 (2Gb 256 bit)
Power supply: RED ROCK 450W (model No ATX450 PFC)
Sabit HDD: Seagate Barracuda 500 gb

VgP6vq.jpg
W6gE02.jpg
YjqJO6.jpg
12VrEj.jpg
O3VBzn.jpg
LYZE8V.jpg

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
Güç kaynağında voltaj dalgalanması var değiştirmen gerek

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
PSU yeterli ama dandik olduğu için stabil çalışmıyor değiştirmen gerekiyor. Ayrıca min. 500w psu almanda fayda var

Esat Yakut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kesin yani degilmi? Benimde içime hiç sinmedi, özellikle de sordum yeter mi dedim tanıdık aldığım yer. Yeter dediler. Demekki yetmiyor. 550 W +80 psu yeterli olurmu?. kaliteli birşey alsam param fazlasına imkan vermiyor.

Bu arada Verdiğiniz Cevaplar için ayrı ayrı Teşekkür ederim hepinize.

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Kesin yani degilmi? Benimde içime hiç sinmedi, özellikle de sordum yeter mi dedim tanıdık aldığım yer. Yeter dediler. Demekki yetmiyor. 550 W +80 psu yeterli olurmu?. kaliteli birşey alsam param fazlasına imkan vermiyor.

Bu arada Verdiğiniz Cevaplar için ayrı ayrı Teşekkür ederim hepinize.

Zaten aldığın hata bizim söylediklerimizin ingilizcesi

Son mesajlar