Yeni Need For Speed'e merhaba deyin!

Bu konuyu okuyanlar

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70

1.BÖLÜM

Electronic Arts, 31 Mayıs 2007 tarihinde yeni Need for Speed oyununu duyurmaya hazırlanıyor. Firmanın Need for Speed'in resmi sitesine koyduğu sayaç ve video bu oyunun habercisi. Oyunun ilk videosunu sizlere sunuyoruz.

VIDEO

İzlediğiniz videoyu isterseniz bu adresten bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Videodaki en çarpıcı sahne arabanın parçalanma sahnesi, dileriz Electronic Arts yıllardan sonra bir Need for Speed oyununa hasar modellemesini koyar. Oyunun adı ve hangi platformlara çıkacağı henüz belli değil, detaylı bilgiler geldikçe sizlerle paylaşacağız.

2.BÖLÜM

Electronic Arts, yaptığı açıklamayla yarış oyunu Need for Speed: Pro Street'i duyurdu. Xbox 360, PS3, Wii, PS2, NDS, PSP, ve PC platformları için geliştirilen oyununun grafikleri daha önce hiçbir NFS oyununda olmadığı kadar güzel olacak. Ayrıca �Autosculpt" teknolojisinin daha da geliştirilmiş versiyonu oyunda yer alacak (�Autosculpt" ile araç üzerine yaptığınız her değişiklik aracınızın performasına etki edecek), bunlara ek olarak artık aracımızın performans ayarları ile istediğimiz gibi oynayabileceğiz. Henüz resmi olarak açıklanmasa da oyunda hasar modellemesinin de olduğu izlediğimiz videolardan anlaşılıyor. Geliştirilmiş yapay zeka ile daha gerçekci bir sokak yarışı deneyimi yaratacak oyunun ilk görüntüleri ve tanıtım videosu ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

VIDEO

3.BÖLÜM

Electronic Arts, yarış oyunu Need for Speed: Pro Street'in yeni videosunu yayımladı. Videoda oyunun kariyer modunun özelliklerine yer verilmiş. Xbox 360, PS3, Wii, PS2, NDS, PSP, ve PC platformları için geliştirilen oyununun videosu ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

VIDEO

4.BÖLÜM

Electronic Arts, yarış oyunu Need for Speed: Pro Street'in ilk oynanış videosunu yayımladı. Xbox 360, PS3, Wii, PS2, NDS, PSP, ve PC platformları için geliştirilen oyununun videosu ile sizleri baş başa bırakıyoruz.
"Autosculpt" teknolojisinin daha da geliştirilmiş versiyonunun da ("Autosculpt" ile araç üzerine yaptığınız her değişiklik aracınızın performasına etki edecek) yer alacağı oyunun 31 Ekim 2007 tarihinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

VIDEO

5.BÖLÜM

Need For Speed Pro Street için yayınlanan son video'da drift oynanışı hakkında ciddi bir izlenim elde ediyoruz. Eskisine göre biraz daha zor drift yarışları bizleri bekliyor olacak. Şimdi de videoyu izleyelim isterseniz..

VIDEO

6.BÖLÜM

Fazla söze gerek yok. EA' in uslanmaz çocuğunun yeni oyun içi görüntülerinden oluşan videolar ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

VIDEO

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
arabanın parçalanması NFS için bir ilk... ;)
araba sanki gerçek video kamerayla çekilmiş gibiydi ??? ???
çok şaşırdım ;)

anticor

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Araba parçalandı dimi yanlış görmedim ???
Sonunda yapmışlar şu araç hasarını,iyi olmuş 8) :)

aklayarar

Asistan
Reaksiyon puanı
16
yok böyle bi oyun yaaa offf gene ekran kartı dayanmıcak yükseltmek lazım kesin kacarı yok :(

Kriptograf

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Oyuna hasarlı olma durumunun gelmesi güzel olmuş oyun gerçeğe daha yakın olmaya başladı ve ben daha önce bu kadar güzel bir video izlememiştim.Sanki kamera ilk girişteki görüntüde renklerin çok cıvıl cvıl olması dışında gerçek gibiydi...345 350 kmh sınırı sanırım bu yeni oyunda biraz azalacak e hasar gören araba 300 kmh yapamaz herhalde :)

Kriptograf

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
eklemeden edemeyeceğim bu özellikleri normal bir bilgisayarın kaldırması biraz güç cabon ile biraz gereksinimlerini artıran oyun eğer ki hasar olgusunu oyuna katarsa bu oyun biraz konsollara geliyor gibi geldi bana...(ama umarım oyun firması bu ayrımı yapmaz bir olurunun bulur bu olayın) ;D

iHSaN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
??? Hana arba paramparça oldu be. Ama aynı grafigi ve efekti gerçek oyuna yanıstırlarsa çok güzel bir oyun olur. Ve tabi bide senaryonun uzun olması lazım. Uff bu oyun için PC'yi tükseltmek lazım.İnşallah Dx 10 demezler. ::)

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,000
puhaaaaaaa... dehşet bişii bu yaa

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
gerçekten tekrar tekrar ızlıorum her seferınde dehsete kapılıorum...

inanılmaz 8) 8) 8)
sanırım bu pc oyun sektöründe bi devrim olucak... :-\
EA GAMES iki senedir bizi most wanted ve carbon la oyalıodu...
demek bu oyunun hazırlıklarındaydı... ::) ::)ben bu görüntülerden bunu anladım açıkçası... ;)

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
ufff harbiden süper orda yazan tarih oyunun cıkış tarihimi peki 31.05.07

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
RuNaL dedi ki:
ufff harbiden süper orda yazan tarih oyunun cıkış tarihimi peki 31.05.07

O tarih oyunun videosunda geçen olayların başladığı tarihi belirtiyor. Yani oyun 31.05.2007 tarihinde çıkmayacak.

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
dostum ben most wanted mı demişim? ???

CARBON 2 diye bişi yok su anda. ???sadece NFS nin yeni oyunu olarak biliniyo ;)
ne olduğu belirsiz sitelerden duydugunuz saçma sapan haberleri burda paylaşmayın lütfen!!!

iHSaN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
windows_vista_07 dedi ki:
bu most wanted değilki carbon 2 değilmi ben bir sitede görmüştüm
Site www.turkceyazilim.net
de gördüm

Bazı oyun dergilerinde Need For Speed Pro Street olarak geçiyo ama tabi bilemiyecem. Ama ben bu videodan sonra çok sabırsızlandım. Biran önce çıksada oynasak doya doya. 8)

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Bazı Yerlerde Oyunun İsmini Need For Speed:Next Olarak Duymuştum :-X Onların Yalacısıyım ::) :p

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,000
ben de "need for speed ırak" diye duydum muhahaha :D

MegaWolt

Müdavim
Reaksiyon puanı
42
nfs nin en büyük eksiği fark edilmesede bence hız kadranının olmaması, en son nfs porsche de vardı, oraya bakınca insan daha bir ateşleniyordu, en azından ben öyleydim. Bir de bu hasar olayını tekrar eklemeleri iyi olmuş.

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
MegaWolt dedi ki:
nfs nin en büyük eksiği fark edilmesede bence hız kadranının olmaması, en son nfs porsche de vardı, oraya bakınca insan daha bir ateşleniyordu, en azından ben öyleydim. Bir de bu hasar olayını tekrar eklemeleri iyi olmuş.

hız kadranının olmamasımı ???

şakamı yapıosun?

NFS nin ilk oyunundan beri hız kadranı var...NFS UNDERGROUND 1-2, MOST WANTED, CARBON ve diğer eski bütün NFS serileri...

hız kadranı olmayan bir yarıs oyunu olabılırmı sence ???

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
oBsCuR HoMmE dedi ki:
MegaWolt dedi ki:

şakamı yapıosun?

NFS nin ilk oyunundan beri hız kadranı var...NFS UNDERGROUND 1-2, MOST WANTED, CARBON ve diğer eski bütün NFS serileri...

Yok arkadaş o anlamda demek istememiş.İbreli olandan görmek istiyormuş :D

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
TuningMert dedi ki:
oBsCuR HoMmE dedi ki:
MegaWolt dedi ki:

şakamı yapıosun?

dijitalide var ibreside var...hersey var yani... ;)
birşey bilmiyorsanız abuk sabuk cvplar vermeyın lutfen ???

washacknos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:eek: bu oyun için fizik işlemcisi olan bi kart veya SLI için 2. bir kart almak lazım herhalde yine paracıklar gideceğe benziyor. :'(

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
oBsCuR HoMmE dedi ki:
TuningMert dedi ki:
oBsCuR HoMmE dedi ki:
MegaWolt dedi ki:

şakamı yapıosun?

Pekii carbonda ibreli gösterge varmı.varsa göster bir zahmet öğrenelim >:(

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,000
bi ibre için kırmayın birbirinizi :p

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
TuningMert dedi ki:
oBsCuR HoMmE dedi ki:
TuningMert dedi ki:
oBsCuR HoMmE dedi ki:
MegaWolt dedi ki:

şakamı yapıosun?

Pekii carbonda ibreli gösterge varmı.varsa göster bir zahmet öğrenelim >:(

ewt carbonda yok ama diğer butun NFS lerde var...ben carbonda vardı dıye hatırlıorum...yanlıs hatırlamısım demek....ama ibrenın o kdarda buyuk bı onemı yok 8)

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Artık NFS ProStreet ile ilgili butun haberler tek bir başlık altında toplandı...

Burdan takip edebilirsiniz...

3.BÖLÜM deki video en son vdeosudur !!!

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
En son oyun içi oynanış videosu koyuldu !!! (4.BÖLÜM)