Yeni modem almak istiyorum.

Bu konuyu okuyanlar

asprin

Asistan
Reaksiyon puanı
44
arkadaşlar kolay gelsin, ttnet internet kullanıyorum modemim çok eski pc donanım olarakta yeni kurdum pc mi son derece hızlı. yeni son model bileşenli ultra özellikli modem istiyorum bana yardımcı olur musunuz ? hem pc kablolu hemde televizyona kablo ayrıca telefonuma wi fi özellikli istiyorum. hızımı yememesi açısından yeni modem almak istiyorum.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
200 TLye son model bileşenli ultra özellikli modem bulamazsın. Bilgisayardan uzak bir noktaya koyacaksan modem içinden çıkan ethernet kablosunun uzunluğu yetmez, daha uzun ethernet kablosu alman gerekir. Bir de VDSL ise internetin TP-LINK WD9970 veya Asus DSL16 alabilirsin. Tabi bütçeni artırman gerekecek.

asprin

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Tamam arayın söylerler.
vdsl dedi
Mesaj otomatik birleştirildi:

200 TLye son model bileşenli ultra özellikli modem bulamazsın. Bilgisayardan uzak bir noktaya koyacaksan modem içinden çıkan ethernet kablosunun uzunluğu yetmez, daha uzun ethernet kablosu alman gerekir. Bir de VDSL ise internetin TP-LINK WD9970 veya Asus DSL16 alabilirsin. Tabi bütçeni artırman gerekecek.
bilgisayarım pc, aynı odada tv de var. ve ben aynı odada yada diğer odada telefonum ilede wifi özelliğinden faydalanmak istyorum

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Vdsl se ikinci el modem alın, sıfır bulmak çok zor o fiyata.

asprin

Asistan
Reaksiyon puanı
44
güvenlik kipi çıktı onunla uğraştım foruma giremedim önerileriniz yazdığınız için teşekkür ederim
Öneri yapıldı ya az önce.
başka öneride yaparsanız bugün detaylı inceleyeceğim.

Son mesajlar