Yeni Kulaklığım Bozukmu?

SuleimaNN

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Arkadaşlar çift jakli kulaklık sipariş etmiştim 3 gün önce kulaklık geldi kulaklik gelene kadar pc bozulduğu için telefonda test etmek istedim. Kulaklık girisini taktığımda güzel bi sekilde calisiyor. Ama mikrofon girişini taktığımda ses gelmiyor sizce neden böyle? Mikrofonun aktif olması için 2 girişinde mi takılı olması lazım lütfen yardım edin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yanlış anlaşılma aşı için kulaklıktan ses geliyor ama mikrafon girişini taktığımda mikrafon çalışmıyor *

Reaksiyon puanı
1,056
Arkadaşlar çift jakli kulaklık sipariş etmiştim 3 gün önce kulaklık geldi kulaklik gelene kadar pc bozulduğu için telefonda test etmek istedim. Kulaklık girisini taktığımda güzel bi sekilde calisiyor. Ama mikrofon girişini taktığımda ses gelmiyor sizce neden böyle? Mikrofonun aktif olması için 2 girişinde mi takılı olması lazım lütfen yardım edin.

Yanlış anlaşılma aşı için kulaklıktan ses geliyor ama mikrafon girişini taktığımda mikrafon çalışmıyor *
Evet mikrofonu tek takarsan ses gelmez bu normal ama tek kulaklık girişini takarsan ses gelir bunun için aparat var 15 tl gibi birşey alabilirsiniz link bırakacağım bekleyin

Aynısını 10 tlye aldım internette pahalı telefoncularda var ordan bakın

SuleimaNN

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Evet mikrofonu tek takarsan ses gelmez bu normal ama tek kulaklık girişini takarsan ses gelir bunun için aparat var 15 tl gibi birşey alabilirsiniz link bırakacağım bekleyin
Dostum kulaklık girisi sadece ses gelmesi için değilmi? Yani mikrofonla alakası yok sanıyorum benim mikrafon girişi tek taktığımda çalışmıyor

SuleimaNN

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Arkadaşım uzatma tek sefer anlatıyorum daha yazmam mikrofonu takarsan ses gelmez bozuk değil bu tüm kulaklıklar böyle ama kulaklık girişini takarsan ses gelir
Kardeşim mikrafonu taktigimda sesin gelmicegini bende biliyorum, ben mikrafonu taktigimda sesimi kaydetmiyor yani mikrafon çalışmıyor

ConfickerBelasi

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
16,127
kombo jack 4 pin normal oasktoplarda mikrofon ayrı kulaklık ayrı kombo jaklı kuaklığı o nda mikrofonukullanamazsın kombo to mikrofon,kulaklık çevirici gerek.