Anket Yeni Harmonyos Rakiplerine Karşı Başarılı Olabilir Mi?

Sizce Huaweinin Yeni İşletim Sistemi Başarılı Olabilir mi?

• Başarılı Olabilir

Kullanılan: 14 45.2%
  • Başarılı Olamaz

Kullanılan: 7 22.6%
  • Emin Değilim Başarılı Olurda Olmayabilirde

Kullanılan: 10 32.3%

• Kullanılan toplam oy
    31

Bu konuyu okuyanlar

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Arkadaşlar Biliyorsunuz Huaweinin Yeni İşletim sistemi HarmonyOs bugün resmi olarak tanıtıldı sizce android ve ios karşısında başarılı olabilir mi olamaz mı?

images (2).jpeg

images (1).jpeg

Son düzenleme:

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
iOS çakması gibi duruyor.
Matebook da Macbook anımsatıyor. Bence rakibini taklit ediyor.

Son düzenleme:

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639

kadirunlu9041

Asistan
Reaksiyon puanı
156
Başarılı olabilir, fakat düzeltmesi gereken sorunlar var.
40 tane telefon üretti belki %85 i Türkiye de bulunmuyor veya satılmasını istemiyorlar.
2- Samsung a benzer members tarzı hata raporlama ve iletim merkezi canlı sohbet teknik destek gibi alanlar olmalı
3- Aksesuar ve yedek parçaları bulunabilir ve uygun fiyatlı olmalı.
Yaygın servis ağı vip ekran ve telefon onarımı gibi hizmetleri olmalı
4- Telefon fiyatlarını acilen düşürüp rekabet edebilir seviyeye getirmelidir.
Örnek vermek gerekirse 60 hz huawei p40 ayrıca ekran çözünürlüğü düşük günışığında 590 nit e kadar ulaşabiliyor.
Ama aynı seviyede s20 plus hem 120 hz ekran hem de 970 kandela parlaklığa ulaşıyor ve çok canlı bir ekranı var..
Onun dışında adam gibi fiyatlandırma yapsın almayan adam değil harmony os patlama yapacak belki de p50 modelini beklemek lazım

Reaksiyon puanı
6,381
Android'e çok güzel bir alternatif olabilir neden olmasın?

Hatta direkt Android'e rakip bir işletim sistemi çünkü Huawei'in anlattıklarına göre çok heyecan verici olayları var ve Huawei bunu Android gibi açık bir işletim sistemi olarak inşa etmiş.

Yani isteyen marka bu işletim sistemini kullanabilir, kendi ara yüzü ile üstüne bir şeyler katabilir. Bu da çok büyük bir potansiyeli açığa çıkarıyor.

Ama bahsetmeden geçemeyeceğim aga bu nasıl benzerliktir Allah aşkına?

hakancalis

Müdavim
Reaksiyon puanı
957
Yeni ve güzel bence daha yeni olduğu elbette eksikleri olacaktır hemen Android ve IOS ile karşılaştırmayın sonuçta onlar yıllardır olan sistemler zamanla HarmonyOS da yükselir bence.

Reaksiyon puanı
8,007
Yeni ve güzel bence daha yeni olduğu elbette eksikleri olacaktır hemen Android ve IOS ile karşılaştırmayın sonuçta onlar yıllardır olan sistemler zamanla HarmonyOS da yükselir bence.
Elbette eksikleri var fakat ilk izlenimim gayet başarılı olmuş. Ben bu kadar başarılı olacaklarını sanmıyordum. Uygulama sorununu çözerlerse Huawei cephesinden çevreme telefon önermeye başlayacak gibiyim. Android'den kurtulmaları iyi olmuş. Sadece aşırı derecede iOS benziyor onu söyledim.

yusufisacakirogluu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Eğer sosyal medya ile olan uyum ios gibi başarılı olursa tutmaması için bir neden göremiyorum
hatta ve hatta bütün markaların huawei 'i taklit etmesini umuyorum
hepsi kendi yazılımını ortaya koymalı mesela Samsung bir sürü işletim sistemi sürümü var fazla olacağına tek olsun adam gibi geliştir benim düşüncem böyle
harmanyOs 'u tebrik ederim