Yeni Flash Bellek AntiVirüs Koruması// SanDisk (U3 Cruzer Micro)

muratcanberber

Profesör

Yeni bir Hafıza kartı aldım. sandisk USB U3 Cruzer Micro 4 gb. İçinde Mcafee 'nin anti virüsü vardı ancak ben Mcafee kayıt olma istediği için onu sildim. Kendi bilgisyarımda kullandığım kaspersky veya nod32 anti virüsünü
buna nasıl entegre edebilirim ?

Yada Mcafee 'yi ücretsiz kullanma gibi bir şansım varmı . Bu ürünü aldığım için belki bir ücret talep etmezler diye düşünüyorum.

sonuç olarak bu flash belleğime bir anti virüs nasıl entegre edebilirim ?

ASIMO

Üyecik
mcafee'yi kaldırdıysan portableapps.com'dan ClamWin'i celleğe indir ve yüklerken bellek sürücüsünü seç.

osC++CoDeR

Asistan
portable bir antivirüse sahip olmak ASIMO'nun dediği gibi Clamwinin böyle bir sürümü var. ama bu senin flash diskini koruyamaz. yani kendi işletim sistemine ve antivirüsüne sahip bir flash bellek yok sanırım :D
flash bellekte taşınabilir AV olması belleği taktığın her pc de bellekteki antivirüsü çalıştırma avantajın olur hepsi bu.

muratcanberber

Profesör
ASIMO çok teşekkür ederim. deneyeceğim. Anladığım kadarıyla bu sitede flash belleğe kurulabilen programlar yer alıyor. Bir deneyelim

muratcanberber

Profesör
ClamWin kurdum. Çok yavaş çalışıyor bende kaldırdım. Usb nin içinde nod32 taşıyup kurarak taratmak en iyisi gibi görünüyor: Şimdilik

Son mesajlar