Yeni Bir Sosyal Ağ:Friendplans

serkay1578

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Foursqare kadar gereksiz bir site. internete girip üşenmeden şunu bunu yapıyorum diye yazanları cidden anlamaya çalışıyorum ama olmuyor. çok mu ezikler, fazla mı kompleksliler ayırt etmek güç. sosyal ağlara bu kadar kaptırmayın, sokağa çıkın biraz, teknolojik aletleriniz olmadan da yapabilirsiniz, deneyin bence. sanal dostlarla sanal zamanlar.

Herkesin kendi tercihi :)

KAZUYA

Doçent
Reaksiyon puanı
20
anladigim kadari ile kapali devre mantigi ile calisan bir sistem bu.hani kendi mevcut arkadas listemiz icerisinde hareket siniri var. Turk insani yeni arayislar icerisindedir her zaman.sistemde diger uyelerde gorunmeli diye dusunuyorum.insanlar mevcut arkadaslari ile facebook ta twetter da zaten konusabiliyor.nden sizin sistemde ayni arkadaslari ile haberlessinki. bence insanlari tanistirmaya kaynastirmaya yonelik bir atilim yapin. hayirli olsun

serkay1578

Doçent
Reaksiyon puanı
3
anladigim kadari ile kapali devre mantigi ile calisan bir sistem bu.hani kendi mevcut arkadas listemiz icerisinde hareket siniri var. Turk insani yeni arayislar icerisindedir her zaman.sistemde diger uyelerde gorunmeli diye dusunuyorum.insanlar mevcut arkadaslari ile facebook ta twetter da zaten konusabiliyor.nden sizin sistemde ayni arkadaslari ile haberlessinki. bence insanlari tanistirmaya kaynastirmaya yonelik bir atilim yapin. hayirli olsun

Haklısınız,peki aklınıza gelen bir fikir varmı bunu bizde düşüneceğiz

KAZUYA

Doçent
Reaksiyon puanı
20
bunun yerine facebook connet ile baglanan zoosk tadinda free bir tanisma arkadaslik sitesi yapabilirsiniz. kalitesiz olmamak kaydiyla.kazanciniz gene reklamdan olacak illaki. insanlar birbirlerine gift yollarken sanal pepsi yada sanal kahve (neskafe) gibi reklam iceren hediyeler yollayabilir buda size reklam geliri olabilir.

serkay1578

Doçent
Reaksiyon puanı
3
bunun yerine facebook connet ile baglanan zoosk tadinda free bir tanisma arkadaslik sitesi yapabilirsiniz. kalitesiz olmamak kaydiyla.kazanciniz gene reklamdan olacak illaki. insanlar birbirlerine gift yollarken sanal pepsi yada sanal kahve (neskafe) gibi reklam iceren hediyeler yollayabilir buda size reklam geliri olabilir.

Şuanda bundan başka bir proje düşünmüyoruz :)

serkay1578

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar televizyonda incelememiz çıktı kısaltıp burayada koyayım dedim :)

[video=youtube;MwKb02QU8Rc]http://www.youtube.com/watch?v=MwKb02QU8Rc[/video]