Yeni bir internet sağlayıcısına geçmek istiyorum.

Bu konuyu okuyanlar

aykut_korkmaz1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
33
Şu an kullanmakta olduğum Turk Telekom sürekli kesinti yapıyor, aramama rağmen hiç bir şey yapılmadı.
Bende yeni bir internet sağlayıcısına geçme kararı aldım. Hangi internet sağlayıcısı kaliteli bir hizmet verebiliyor?

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
Dayim uzun suredir millenicom kullanıyor ablamda geçti cevrende kullanan varsa bi sor

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Türk telekom alt yapısı iyi değilse sadece kendi alt yapısını kullanan internet sağlayıcılarına geçmenizi öneririm. Örnek, superonline, kablonet. Türk telekom alt yapısı dandik ise millenicom da geçseniz türknet de geçseniz başınız çok ağrır.

aykut_korkmaz1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
33
Türk telekom alt yapısı iyi değilse sadece kendi alt yapısını kullanan internet sağlayıcılarına geçmenizi öneririm. Örnek, superonline, kablonet. Türk telekom alt yapısı dandik ise millenicom da geçseniz türknet de geçseniz başınız çok ağrır.
Yeni sorgulattım, altyapı yokmuş. Tüh!

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,070
hocam en belirsiz ve riskli şeylerden biridir servis sağlayıcısı değiştirmek. çünkü konumuna göre hepsi fark ediyor. ben eski evimde ttnetten rezil bir hizmet alırken şuanki evimde oldukça iyi bir 100mbps internet alabiliyorum. yani demem odur ki en doğru bilgiyi alabileceğiniz kişiler komşularınızdır:)

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Kalite yer ve zamana göre değişmez, sorsan 100 kişiden 90'ı tırt telekomdan şikayetçidir. Aslında hepsi milletin cebinden ne kadar çalabilirsek mantığı ile iş yapıyor, bari hizmetleri kaliteli olsun istiyorsunuz ama o zaman da aşırı para ödemek zorunda kalıyorsunuz. Aynı altyapıya farklı hizmet veren şirketleri test ederserniz tırt telekomun ne kadar rezil bir devlet sülüğü olduğunu farkedersiniz. Tırt telekom altyapısını kullanan netspeed kullanıyorum, şükür bana bildiğim bir zararları olmadı, sinir harbi yaşamadım...