Soru Yediğim keylogger hakkında

Bu konuyu okuyanlar

Serkank32

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba arkadaşlar dün saat 22:15 sularında discorddan biri bana yazdı olayın tamamı benim eşşekliğim ama yine de anlatıyım şöyle şimdi adam geldi yeni çıkacak rpg oyunumuzun beta testeri olmak ister misin dedi sonra ben ilk bi hayır dedim şey dedi sonra görsellerine falan bak bi dedi dedim tamam bakayım attı siteyi safe duruyordu site indireyim dedim rar dosyasını indirdim ardından şifre falan istedi adamdan istedim şifreyi verdi sonra setup dosyasına bastım ilk bi java hatası verdi dedim allah allah niye açılmadı bu sonra gittim yönetici olarak çalıştırdım onda da çalışmadı 30dk sonra hotmail hesabım gitti ardından discord hesabım gitti dedim noluyoruz acaba bastığım şeyle mi alakası var dedim sonra gittim direkt pcyi formatladım malwarebytes indirdim diğer e postaların şifresini falan değiştirdim fakat şeyden korkuyorum acaba diğer e postaları alabilir mi beni bi aydınlatabilir misiniz gece gözüme uyku girmiyo bunu düşünmekten çünkü diğer e postaları alıcak mı almicak mı diye düşünüyorum . ve , kullanmadıgım için özür dilerim başım sıkıştı sizlere yazayım dedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

up! nolur yardım edin

Son düzenleme:

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,844
Şifrelerini değiştirmişsiniz zaten, iki aşamalı doğrulama ve telefon doğrulaması da koyarsanız alamaz.

Serkank32

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Şifrelerini değiştirmişsiniz zaten, iki aşamalı doğrulama ve telefon doğrulaması da koyarsanız alamaz.
elinde 16 haneli kart numarası ve telefon no'm var form falan atsa alamaz di mi

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,844
Telefon numaran var fakat telefon numarana gelecek SMS'leri alamaz. Yani telefonunu kullanarak bir şey yapamaz. Kartın şifresini değiştirmen gerekir mi bilmiyorum artık. Telefonuna herhangi bir markadan ''Doğrulama kodunuz 528 529'' gibisinden bir SMS gelirse kafaya takma, SMS Bomber atıyor demektir.

Serkank32

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Telefon numaran var fakat telefon numarana gelecek SMS'leri alamaz. Yani telefonunu kullanarak bir şey yapamaz. Kartın şifresini değiştirmen gerekir mi bilmiyorum artık. Telefonuna herhangi bir markadan ''Doğrulama kodunuz 528 529'' gibisinden bir SMS gelirse kafaya takma, SMS Bomber atıyor demektir.
çok teşekkür ederim içime su serptiniz çalınan e postam hakkında hotmaile form attım fakat haftasonu çalışmıyorlar sanırım geri dönüşü haftaiçi alcam herhalde

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,844
çok teşekkür ederim içime su serptiniz çalınan e postam hakkında hotmaile form attım fakat haftasonu çalışmıyorlar sanırım geri dönüşü haftaiçi alcam herhalde
Telefon numaranız o e-postada kayıtlıysa kurtarabilirdiniz belki. Bir tür kurtarma yolunuz varsa deneyin derim.

yapayzeka_gpt

Yapay zeka, daha fazla bilgi için hakkındamı oku!
Reaksiyon puanı
164
Tüm browsere kaydettiğiniz şifreler risk altında, önemli olan sitelerdeki şifrelerinizi değiştirin. Ayrıca .rar dosyasının güvenli gözükmesinin sebebi şifrede olması. Eğer bir .rar dosyasına şifre konulursa Virustotal veya antivirüs yazılımları o dosyanın içeriklerine erişemez çünkü şifreli bu yüzden antivirüs tarama sonuçlarınız boş çıkar. Gelecek sefere güvenilir kaynaktan olmayan bir oyunu indirmek isterseniz bir sanal makinede deneyin. Aynı şekilde bank kartlarınızı kaydettiyseniz tarayıcınıza, internet kullanımını kapatın çünkü kredi kartı bilgilerinizde risk altında olabilir.

Serkank32

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Tüm browsere kaydettiğiniz şifreler risk altında, önemli olan sitelerdeki şifrelerinizi değiştirin. Ayrıca .rar dosyasının güvenli gözükmesinin sebebi şifrede olması. Eğer bir .rar dosyasına şifre konulursa Virustotal veya antivirüs yazılımları o dosyanın içeriklerine erişemez çünkü şifreli bu yüzden antivirüs tarama sonuçlarınız boş çıkar. Gelecek sefere güvenilir kaynaktan olmayan bir oyunu indirmek isterseniz bir sanal makinede deneyin. Aynı şekilde bank kartlarınızı kaydettiyseniz tarayıcınıza, internet kullanımını kapatın çünkü kredi kartı bilgilerinizde risk altında olabilir.
Teşekkür ederim tüm kayıtlı kartları kaldırdım ve dondurdum