Soru Yazılım Mühendisliği Için Laptop Mu Masaüstü Mü ?

Bu konuyu okuyanlar

Ahmet Furkan Öz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Yakında yazılım eğitimlerine başlıyacağım.
Sorumu cevaplarsanız sevinirim.
Eğer laptop daha iyiyse 10bin TL bütcem var. Bütceme göre bir laptop önerirseniz sevinirim.

sergenica

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Yani çok seyehat ediyorsanız lazım olacaktır muhtemelen hocam

Rootsyl

Müdavim
Reaksiyon puanı
514
Kesinlikle laptop. Sadece ofis bilgisayarınız ayrıdan olursa onu masaüstü yapın.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
Eğer laptop daha iyiyse 10bin TL bütcem var. Bütceme göre bir laptop önerirseniz sevinirim.
Yazilim egitimi demissiniz birkac sorum var universiteden mi basliyorsunuz egitime yoksa youtube uzerinden mi yoksa online olarak zoom vb. Uzerinden mi

ulasfather27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
ben de bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim ve laptop kesinlikle şart. kütüphaneye götürmeniz dahi gerekebiliyor, yaptığınız projede bir sorun çıkınca hocadan yardım almak için gitmeniz gerekiyor hiç yoksa dahi evde masa başında beliniz ağrıyor yatağa uzanıp çalışmaya devam ediyorsunuz

Atakan.ç

Asistan
Reaksiyon puanı
80
kendime adıma konuşuyorum bugüne kadar elde ettiğim deneyimlerim sonucu bundan sonra kesinlikle laptop olarak windows almam. Laptop alacaksam kesinlikle mac işletim sistemli olanı alırım.

Rootsyl

Müdavim
Reaksiyon puanı
514
kendime adıma konuşuyorum bugüne kadar elde ettiğim deneyimlerim sonucu bundan sonra kesinlikle laptop olarak windows almam. Laptop alacaksam kesinlikle mac işletim sistemli olanı alırım.
Sebebi nedir acaba belirtebilir misiniz?

Atakan.ç

Asistan
Reaksiyon puanı
80
Sebebi nedir acaba belirtebilir misiniz?
ilk aldığınızda performası yüksek olsada, sonradan 1 yıl sonradan bahsediyorum performası çok düşüyor donanım yükseltme yapamadığınız için sıkıntılar çıkıyor vb çok problemler yaşıyorum laptoplar da. O yüzden laptop alacaklara kesinlikle mac cihaz öneriyorum.

gokalphizm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Laptop çok iyi olur her yere taşıma olsun felan ve bence laptop daha rahat kullanılıyo bence oyuncu laptoplarından alın performansı iyi kaliteli oluyorlar herşeyi rahatlıkla açar die düsünüyorum