Soru Yazılım Mühendisine Hafif Laptop Önerisi Bütçe 40k

Bu konuyu okuyanlar

sahinnsel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayar mühendisliği okuyorum. Taşınması kolay hafif ve ince olan, özellikleri iyi, uzun süre sorunsuzca çalışacak laptop arayışındayım. Alınca tam alayım mantığındayım, bütçem en fazla 40 bin denilebilir. Düşük fiyat olursa daha iyi olur tabii. Tavsiyeleriniz nedir? Oyun pek oynamam, oynarsam LOL oynarım.

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
699
Oyun yoksa Macbook.

AyBEROZ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Benim oğlum da Bilgisayar mühendisliği okuyor . Bizde yeni laptop arayışındayız. hafif ince ama ekran karttlı olması tercihimiz . Çünkü oyun türü yazlımlarla uğraşıyor, bu yüzden ekran kartınında iyi bir şey olması gerekiyor. Hafifliğinden inceliğinden feragat edebiliriz ama ekran çözünürlüğü ve hız daha önemli. Tavsiyeleri bende bekliyorum..

42545

Doçent
Reaksiyon puanı
241
Öğrenci indirimli olarak PT'den 31 bine MacBook Air 13.6 inc tavsiye edebilirim. Daha önce buradan iPad almıştım, güvenilir yer. Bazı inceleme vidyolarından da irte pekala işini görür.

sahinnsel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öğrenci indirimli olarak PT'den 31 bine MacBook Air 13.6 inc tavsiye edebilirim. Daha önce buradan iPad almıştım, güvenilir yer. Bazı inceleme vidyolarından da irte pekala işini görür.
yazılım için kullanacağımdan dolayı aslında windows daha iyi olur gibi geliyor. bir de 256 gb çok az geldi ileride pişman olabilirim