Soru Yazılım ile neler yapılabilir?

Bu konuyu okuyanlar

çetin karasu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Diyelimki yazılım dillerinin çoğunluğunu öğrendim biliyorum bu yazılım ile gelecekte kendi işimi kurabilirmiyim kurabilirsem nasıl bir iş kurabilirim . Ben kendi işimin olmasını istiyorum bu nedenle en sevdiğim alanda iş kurabilirsem gayet işimden memnun olucağımı düşünüyorum bir şirket kurmak istiyorum yani yazılım hakkında ama nasıl bir şirket kurabilirim bilmiyorum bu konuda yardım ederseniz sevinirim?

Emnn

Jet Sesi, Özgürlüğün Sesidir!
Emektar
Reaksiyon puanı
1,848
Yazılım şirketi kurarak piyasanın ihtiyaç duyduğu yazılımları yapıp satarsınız.
Oyun geliştirme şirketi kurup oyun geliştirirsiniz.
Aklınıza gelebilecek bir çok şeyi yapabilirsiniz.

Janberk

Asistan
Reaksiyon puanı
232
O zaman mark zuckerberg'e rakip olursun :D :D
Büyük düşünüyorsan kendine ait yeni bir sosyal mecra açabilirsin. Ama bu işler dile kolay...

xYavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1,229
Diyelimki yazılım dillerinin çoğunluğunu öğrendim biliyorum bu yazılım ile gelecekte kendi işimi kurabilirmiyim kurabilirsem nasıl bir iş kurabilirim . Ben kendi işimin olmasını istiyorum bu nedenle en sevdiğim alanda iş kurabilirsem gayet işimden memnun olucağımı düşünüyorum bir şirket kurmak istiyorum yani yazılım hakkında ama nasıl bir şirket kurabilirim bilmiyorum bu konuda yardım ederseniz sevinirim?
Başlığı düzeltiyorum "Yazılım ile neler yapılmaz*"
Web sayfaları tasarlamaktan, program yazmaya, hackinge kadar türlü türlü alanda işler yapabilirsiniz senin ilgini çeken alanı söylersen daha fazla yardımcı olabilir çok fazla alan var

çetin karasu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başlığı düzeltiyorum "Yazılım ile neler yapılmaz*"
Web sayfaları tasarlamaktan, program yazmaya, hackinge kadar türlü türlü alanda işler yapabilirsiniz senin ilgini çeken alanı söylersen daha fazla yardımcı olabilir çok fazla alan var
o alanlar hakkında bilgim yok yani yazılımın alanları neler tamamen olarak onlar hakkında bilgim yok sanırsamda bu yüzden ne yapacağım hakkında bir fikrim yok . peki ben bu alanları öğrenmek amaçlı nerede bulabilirim

xYavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1,229
o alanlar hakkında bilgim yok yani yazılımın alanları neler tamamen olarak onlar hakkında bilgim yok sanırsamda bu yüzden ne yapacağım hakkında bir fikrim yok . peki ben bu alanları öğrenmek amaçlı nerede bulabilirim
googlede "yazılım ile yapılabilecek işler" diye aratırsan bir dünya sonuç çıkıyor