yazı yazan robot

Bu konuyu okuyanlar

pew

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle herkese merhaba bu dönem drawbot yani yazı yazan robot projem var bunu github da araştırayım dedim ama github da ararken bir sürü dosya arasında kayboluyorum ve kafam karışıyor nasıl daha iyi githubda araştırma yapabilirim ve kullanabilirim ve 3d yazıcı parçaları elektronik kısmı vs hakkında nasıl daha kolay bilgilere ulaşabilirim

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
araştırdığın konuya göre birkaç kelime ile arama yapabilirsin. mesela "python ai", "drawbot"

AbdulkadirGUNAY

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Github iyi bir platform ama Github dışınada çıkın, Google'ı iyi kullanın.

silindi

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
Öncelikle herkese merhaba bu dönem drawbot yani yazı yazan robot projem var bunu github da araştırayım dedim ama github da ararken bir sürü dosya arasında kayboluyorum ve kafam karışıyor nasıl daha iyi githubda araştırma yapabilirim ve kullanabilirim ve 3d yazıcı parçaları elektronik kısmı vs hakkında nasıl daha kolay bilgilere ulaşabilirim
Github'da hazır kod aramak yerine c# öğrenip kendiniz yazmanız daha iyi olur.

pew

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Github'da hazır kod aramak yerine c# öğrenip kendiniz yazmanız daha iyi olur.
niyetim zaten kendi kendime kod yazabilmek ama şuan için kendi bilgimle fazla bir şey ekleyebileceğimi düşünmüyorum araştırma yapa yapa başkalarının çalışmalarını inceleyerek pratik yaparak üstüne kendim bir şeyler ekleyerek bir şeyler yapmayı düşünüyorum