Yaz okulu !!!

regedit

Profesör
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar sizinde derslerden çakıp yaz okuluna kaldığınız olmuştur, ama bu yaz okulunu benim gibi değerlendiren oldu mu bilmiyorum :excl:

babam yaz okulu nasıl geçti diye sorduğunda cevabım; iyi işte havuzdan çıkmadım, basketbol oynadım, tenis öğrendim, ah ah yaz aşkları bir başka oluyor... :D

spor okullarının düzenlediği yaz kampları gibi oldu benim yaz okulu, 3 ders aldım, 3ünden de çaktım :mrgreen:

sizinkiler ne alemde ???

DarkLady

Dekan
Reaksiyon puanı
12
Bn çömken almıştım bi derss (ne eziyet çekmiştim)o bana ders oldu vee alttan ders bırakmadan son sınıfa geldim :)

herkes snn kadr şanslı değill :)

eF.E

Profesör
Reaksiyon puanı
31
tercih etmiyorum yaz okulunu :)

regedit

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bn çömken almıştım bi derss (ne eziyet çekmiştim)o bana ders oldu vee alttan ders bırakmadan son sınıfa geldim :)

herkes snn kadr şanslı değill :)

ne şansı ya 3ündende kaldım diyorum, bende şans olsa hem yatar hem geçerdim :mrgreen:

buraqq

Profesör
Reaksiyon puanı
6
arkadaşlar sizinde derslerden çakıp yaz okuluna kaldığınız olmuştur, ama bu yaz okulunu benim gibi değerlendiren oldu mu bilmiyorum :excl:

babam yaz okulu nasıl geçti diye sorduğunda cevabım; iyi işte havuzdan çıkmadım, basketbol oynadım, tenis öğrendim, ah ah yaz aşkları bir başka oluyor... :D

spor okullarının düzenlediği yaz kampları gibi oldu benim yaz okulu, 3 ders aldım, 3ünden de çaktım :mrgreen:

sizinkiler ne alemde ???

ben de 6 dan 7 ye geçtiğimde burasa da bi yaz okuluna gittydim. :D:D benim kuzenle yüzüyoduk ilmihal dersleri filan oluyodu :D kaçıyoduk 4 bira alıyoduk yatakhane de içiyoduk. bi kere kuzen sarhoş gitmişti de eve. ben idare ettim :D:D

MegaWolt

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Bu konuda Allahtan sıkıntım yok. Çok şükür hiç yaz okuluna kalmadım. Sadece bir alttan var, onu da dönem içinde alacağım.

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
hiç yaz okuluna gitmedim :D :D

benim yaz okulum hep dershane olmuştur nedenseee :D

oguzkhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu konuda Allahtan sıkıntım yok. Çok şükür hiç yaz okuluna kalmadım. Sadece bir alttan var, onu da dönem içinde alacağım.

walla koşullu falan geçebiliyosan benim tavsiyem hiç alma , o hatayı ben bu sene yaptım :( , sonra sınavlar aynı güne denk geliyo birine mutlaka çalişamıyosun ..benim ed lik ders nasıl olsa cc 'ye dönüşmüştü , koşulu kaldırayım ne olur ne olmaz diye aldım yine ed geldi cc ye dönüştü agonuyu 0.20 azalttı boşuna , yaz okulundada ders açılmadı :angry:

regedit

Profesör
Reaksiyon puanı
1
ben de 6 dan 7 ye geçtiğimde burasa da bi yaz okuluna gittydim. :D:D benim kuzenle yüzüyoduk ilmihal dersleri filan oluyodu :D kaçıyoduk 4 bira alıyoduk yatakhane de içiyoduk. bi kere kuzen sarhoş gitmişti de eve. ben idare ettim :D:D

zuhahahaha :mrgreen: onun muhabbetide bir başka oluyor :)

walla koşullu falan geçebiliyosan benim tavsiyem hiç alma , o hatayı ben bu sene yaptım :( , sonra sınavlar aynı güne denk geliyo birine mutlaka çalişamıyosun ..benim ed lik ders nasıl olsa cc 'ye dönüşmüştü , koşulu kaldırayım ne olur ne olmaz diye aldım yine ed geldi cc ye dönüştü agonuyu 0.20 azalttı boşuna , yaz okulundada ders açılmadı :angry:

bu dertler hiç bitmez :pinch:

namename1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim ilk sene birinci döenm bittiğinde 3 tane fd vardı ikinci dönem bittiğinde 5 tanem dd dc filan ondan sonra bi yaz okulu altta kaldı 5 tane normlade de 8 ders vardı bizim okul ikinci öğretimdi normal sınavlar 6 da 7 de ben gidiyorum 12 çok zorladı ama uztmadan bitirdim tabi nasıl oldu bende anlamadım ama....şu stres de en kötüsü mesala 1 tane ders alaman gerekiyo ki bi kaç ders kurtarasın o ders açılmassa senen uzuyo offf çok kötü bizim bir iki arkadaşın uzamıştı ders açılmadığından...

MegaWolt

Profesör
Reaksiyon puanı
42

zaten alttan aldığım tek dersi bu sene 2.dönem içinde alabiliyorum. kadın çok sinir birisi, tam bir öğrenci düşmanı. bana kafayı taktı bir kere, tam kağıt verdim yine bıraktı. Aşık mı oldu ne :D

bizim okulda not sistemi amerikan usulü, yani; A,A-,B+,B,B-,C+,C,C-,D+,D, D-,F bu D- ve F kaldı oluyor. Bu dönem 6 dersten 4 tanesi B, 1 tane A, bir de F var. O da nazarlık :D