Yassıada’nın eski ve yeni hali

Bu konuyu okuyanlar

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,177
Bu ne? Gizli üss mü

Görkeem

Profesör
Reaksiyon puanı
3,392
Bu ne? Gizli üss mü

YASSIADA OLARAK DA BİLİNİYOR

Yassıada adıyla da bilinen Demokrasi ve Özgürlük Adası, Marmara Denizi’nde İstanbul’a yakın küçük bir ada konumunda. Sivriada’ya 0.9, Burgaz Adası’na 2.67 ve Kadıköy’e (Fenerbahçe Adası) 6.27 deniz mili uzaklıkta bulunuyor.

ada-dha31_11306970.jpg

27 Mayıs Darbesi döneminin izlerini silmek için adanın adı Demokrasi ve Özgürlük Adası olarak değiştirilmişti. DHA

Görkeem

Profesör
Reaksiyon puanı
3,392
Ne dedim jeyk reyizden siyaset ve dinden başka konu çıkmaz demedim mi?

Sevgili 631863 numaralı üye ;

Din kategorisinde konu açmamaktayım , başkası ile karıştırmış olabilirsiniz aktif olarak siyaset ve ülke dünya gündemin de konu açmaktayım , iyi forumlar :)

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301
Sevgili 631863 numaralı üye ;

Din kategorisinde konu açmamaktayım , başkası ile karıştırmış olabilirsiniz aktif olarak siyaset ve ülke dünya gündemin de konu açmaktayım , iyi forumlar :)
Siyaset konusunda konu açıyorsun, din ve siyaset konusunda başlıklara cevap yazıyorsun.

Görkeem

Profesör
Reaksiyon puanı
3,392
Siyaset konusunda konu açıyorsun, din ve siyaset konusunda başlıklara cevap yazıyorsun.

Dedim ya sana siyasette aktifim diye , siyaset bölümünde aktif olan birinin konulara cevap yazması normal değil mi :D

Din konusuna gelir isek o bölümde çok az konuya yorum yazmışımdır o da saçma olanlara.

Forumda yaşı çok küçük çocuklar var , adam oraya cinli konular açıyor , çocuklar girecek kötü etkilenecek , bunu sende mantıklı düşünür isen hak vereceksin , herşeyin bir sınırı var .

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301
Dedim ya sana siyasette aktifim diye , siyaset bölümünde aktif olan birinin konulara cevap yazması normal değil mi :D

Din konusuna gelir isek o bölümde çok az konuya yorum yazmışımdır o da saçma olanlara.

Forumda yaşı çok küçük çocuklar var , adam oraya cinli konular açıyor , çocuklar girecek kötü etkilenecek , bunu sende mantıklı düşünür isen hak vereceksin , herşeyin bir sınırı var .
Bir insan cinlerden nasıl kötü etkilenebilir. Korksa bile annesi ve babası bu gibi olaylardan korunmanın yollarını anlatır zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten çocukların bu foruma kaydolması yanlış. Ona mail hesabını öğreten ana babada şuç

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
1960 yılından sonra orada ATIL olarak duran ve ülke için kara bir leke olan adaya müze ve çeşitli Turistik yerler yapılmış yakında açılarak Turizme kazandırılacak burada seni rahatsız eden şey nedir ?

Gayet güzele benziyor proje.

Eski ve yeni hali kısmen karşılaştırma.

Görkeem

Profesör
Reaksiyon puanı
3,392
Bir insan cinlerden nasıl kötü etkilenebilir. Korksa bile annesi ve babası bu gibi olaylardan korunmanın yollarını anlatır zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten çocukların bu foruma kaydolması yanlış. Ona mail hesabını öğreten ana babada şuç

''Bir insan cinlerden nasıl kötü etkilenebilir ''

derken ? burada 12-13 yaşındaki çocuklardan bahsediyoruz belki daha az , psikolojik olarak bu çocukları bitirebilir , annesi babası kurtaramaz.

Bu konuları araştırınca karşına güzel hikayeler çıkmıyor hele bahsettiğimiz yaştaki çocuklar ilk googleden başlayacak ve o videoları izleyecek.

Bu yorumunuzdan sizi takdir ediyorum vallahi ya bu forumda çok farklı insanlar gördüm , çok yanlış yollardasınız.