Yarın yağmur yağacak dediğim zaman

Bu konuyu okuyanlar

alanya75

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yarın yağmur yağacak dediğim zaman siyah mantonu giymeyi sakın unutma ..yoksa üşür ıslanır perişan olurun ... ben yine meyhanede olacağım o saatlerde .ümitsiz insanlarla omuz omuza içeceğim ..ve seni anlatacağım onlara .kadehler kırılacak dudaklarımda,tekmeler omuzlarımda ,beni meyhaneden atacaklar,ve bir dereye bırakacalar..meyhaneci sana durumu bildirecek.biliyorum koşamayacasın yanıma gelirken ,ayağına parke taşları takılacak.çılgına döneceksin ve beni yerde yüzü koyun yıkılmış bulacaksın.belki kahrolacaksın belkidedeğil..bir çocuk elveda hatıralar şarkısını söleyecek.sol iç cebimde mektupların olacak alırsın ve benimkileri bir dilen ciye verirsin o ne yapacağını biliyor..ağlayacaksan eğer yüzünü geri çevirde ağla yoksa üşüyen ellerinden titreyen dudaklarından tanırlar seni.iyisimiyüzüme bakarken yabancı biri gibi bak beni tanımamış gibi yap.. çünki nasılsa aşkımız bitmişti
artık soran olursa birine benzettim der ve susarsın....:(:)sweatdrop:

DarkLady

Dekan
Reaksiyon puanı
12
ağlayacaksan eğer yüzünü geri çevirde ağla yoksa üşüyen ellerinden titreyen dudaklarından tanırlar seni.iyisimiyüzüme bakarken yabancı biri gibi bak beni tanımamış gibi yap.. çünki nasılsa aşkımız bitmişti

sen mi yazdın?
yüreğine sağlıkk çok güsel:(

bu arada renkli yazmak yasak hatırlatayım

meçhul_yolcu

Profesör
Reaksiyon puanı
0
yüreğine sağlık kardeş ne güzel yazmışsın.

biliyorum koşamayacaksın yanıma gelirken ,ayağına parke taşları takılacak.
çılgına döneceksin ve beni yerde yüzü koyun yıkılmış bulacaksın.
belki kahrolacaksın belkidedeğil..bir çocuk elveda hatıralar şarkısını söyleyecek.

teşekkürler.

alanya75

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben teşekkür ederim arkadaşlar bir kaç yerden alıntıdır ama benim çok sevdiğim 1995 yılından beridir dilimden düşürmediğim mısralardır nerden aldığımı bile unuttum..evet darklady renkli yanlışlıkla oldu ve hemen düzelttim teşekkürler

Son mesajlar