Yarın bilgisayar alacağım MacBook Air almalı mıyım?

AsiyeYıldırım

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İyi geceler. Yarın bilgisayar alacağım. Yüksek lisans öğrencisiyim. Hep yanımda taşıyacağım, word pover paint vb uygulamalar kullanıyorum. Bunun dışında film izlemeyi ve internette dolaşmayı seviyorum. Ufak tefek video editlemeyi düşünüyorum. Birde gerekirse ileride bir photoshop programı yükleyeceğim. Sizce MacBook Air almam nasıl olur? Vatan bilgisayarda var 4000 e yakın fiyatı. Link bırakıyorum. Tavsiyeleriniz varsa alabilirim.

http://www.vatanbilgisayar.com/macbook-air-mqd32tu-a-core-i5-1-8ghz-8gb-128gbssd-13-3-int-notebook-bilgisayar.html?OM.zn=Marka Top Seller-w19&OM.zpc=MQD32TU/A

enders07

Asistan
Reaksiyon puanı
61
MacBook iş bilgisayarı olarak tasarlanmıştır. Video edit ve photoshop için alabilirsin ama oyun da oynayacağım diyorsan güzel bir performans göstermeyecektir.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,196
Oyun oynanacaksa ancak intel grafikleri içinde oynanabilir. Oyun oynanmayacaksa benim ilk tercihim macbook açıkçası.

AsiyeYıldırım

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hayır hiç oyun oynamıyorum. En son mario da kaldım ben photoshop da şuanlık yok uzun vadede düşündüğüm için dedim sadece. Ama telefonum ıphone olduğu için uyumundan ve kullanışlılığından dolayı istiyorum. Kalbim hep onda. Sizde böyle dediğinize göre alıyorum o zaman.

Mehmet Alperen

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Bence onun yerine ipad pro al aynı işi görecektik tabi yanında klavyesini ve kalemini alırsan hem daha rahat taşırsın

---- Mesajlar birleştirildi ----

Video falan da rahat editlemiyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

Pardon editleniyor diyecektim

Son düzenleme:

D1.cLawS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Şiddetle tavsiye ederim. Hatta alabiliyorsan MacBook Pro almanı tavsiye ederim. Sadece retina ekran için bile alınır.

AsiyeYıldırım

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Evet pro almak daha iyi olurdu ama şimdilik Air işimi görecek gibi. Veeee aldım bile arkadaşlar. Bakalım nasıl anlaşacağız. Tavsiyeleriniz teşekkür ederim ☺️

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
Evet pro almak daha iyi olurdu ama şimdilik Air işimi görecek gibi. Veeee aldım bile arkadaşlar. Bakalım nasıl anlaşacağız. Tavsiyeleriniz teşekkür ederim ☺️

hayırlı olsun; kullanırken sıkıntı yaşarsanız forumda mesaj atabilirsiniz yardımcı olmaya çalışırım.

AsiyeYıldırım

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Evet Windows’tan sonra öğrenmem gereken çok şey olacak gibi. Yazarım mutlaka. Teşekkürler