Yeni Macbook Almayı Düşünüyorum

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
1
Lise son öğrencisiyim. Oyun oynamayacağım. Ödevler (slayt vs.) ve gündelik işler için kullanmayı düşünüyorum. İnce ve hafif, uzun süre sıkıntı çıkarmadan kullanıcağım bir laptop arıyorum.
MACBOOK AIR MQD32TU/A CORE İ5 1.8GHZ-8GB-128GBSSD-13.3"-INT NOTEBOOK BILGISAYAR
Aradığım kriterlere göre Windows 10 laptoplarda var ama arayüzü Nokia Lumia gibi zorlanacağımı düşünüyorum. O yüzden APPLE yöneldim.
Fiyatı mağaza da 3500 civarı indirimde şuan. Sizce almalı mıyım? Önerir misiniz?

Anıl ALPSOLEY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Lise son öğrencisiyim. Oyun oynamayacağım. Ödevler (slayt vs.) ve gündelik işler için kullanmayı düşünüyorum. İnce ve hafif, uzun süre sıkıntı çıkarmadan kullanıcağım bir laptop arıyorum.
MACBOOK AIR MQD32TU/A CORE İ5 1.8GHZ-8GB-128GBSSD-13.3"-INT NOTEBOOK BILGISAYAR
Aradığım kriterlere göre Windows 10 laptoplarda var ama arayüzü Nokia Lumia gibi zorlanacağımı düşünüyorum. O yüzden APPLE yöneldim.
Fiyatı mağaza da 3500 civarı indirimde şuan. Sizce almalı mıyım? Önerir misiniz?
Air cihaz aradığın tüm kriterleri bünyesinde barındıran bir cihaz.Üstelik bağlantı portlarının çokluğu senin işine çok yarayacaktır.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Emin misin bak? Sonradan oyun oynayacağın tutar izlemekle kalırsın. Zaten ödev yapacaksın al oyun bilgisayarı onda da ödev yapılır. Ayrıca Lumia'larda W8 vardı. W10 çok daha rahat bir işletim sistemi.

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Söylediğin işleri gayet yapabilecek bir bilgisayar ama ileri de performans konusunda sıkıntı yaratabilir. En azından MacBook Air alacaksan i7 işlemcili olan modelini almanı tavsiye ediyorum, uzun süreli bir kullanım için. İlla Air alacam diye bir düşüncen yoksa da 13” Retina MacBook Pro 2015’te düşünebilirsin. Ağırlık konusunda aralarında 200 gramlık bir fark var.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Sadece bunları yapacaksan o fiyata freedos bir bilgisayar alıp Linux kurmalısın.Hem daha fazla performans hem de daha fazla ömür alırsın çok net.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Oyun oynamayacağından eminmisin sonradan pişman olmayasın

Son mesajlar