Öneri [Yapım aşamasında] YamaApp v0.95

Bu konuyu okuyanlar

hakanb16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
201
Merhabalar, bir süredir sessizdim. Boş vakitlerimde bu proje ile uğraşıyorum. Ben uygulama bitti sandıkça uygulamaya eklenecek daha çok özellik çıkıyor. Piyasa sürmeden şurayı da yapayım burayı da yapayım diye diye bu projeyi herhalde yakın zaman içinde bitiremeyeceğim.

İlk ve en büyük yeniliğimiz kullanıcı paneli responsive hâle getirildi.
responsive720-gif.1716810

Kütüphane için animasyon eklendi.

animation-gif.1716859

Soldaki panel toparlandı. Filtreleme kısmı toparlandı. Soldaki ve sağdaki bölümlerin renkleri düzenlendi. Soldaki panelin arka plan rengi siyah yapıldı.

1679925088691.jpg

Kütüphane kısmı toparlandı. Progressbar eklendi. Yükleme artık tamamen otomatik olarak yapılıyor.
progressbar-gif.1716872

1. Çeviri gruplarının Discord adreslerini ve sitelerini ekleyebilecekleri bir bölüm eklendi.
  2. Yorumlardaki profil kısmı düzenlendi. Artık çeviriye yorum yaptığınızda çeviri versiyonu ve çeviriye verdiğiniz puan da görünüyor. Fotoğrafı görüntüle kısmı düzenlendi. (Font ve renkler düzenlenebilir.)
1679925501921.png

Artık istek listenizdeki bir oyunun çevirisi uygulamaya eklendiğinde otomatik olarak e-posta gönderiliyor.

1679926165511.png

Ve back-end için bir sürü değişiklik... API sürümü V2'ye yükseldi. Ancak onu göstermesi eğlenceli olmaz herhalde. :)

• Profilinize arka plan yükleme alanı var ancak henüz bir kullanım alanı yok. Kullanıcıların sahip olduğu çevirileri gösteren bir profil yapabilirim.
  • Açık tema.
  • Çeviri hediye etme özelliği.
  • Yama yükleme özelliği işlevsel ancak henüz kaldırma kısmını yapmadım.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
Program ne işe yarıyor? anlamadım ki.
Çeviri mi yapıyor? Yoksa çeviri mi indiriliyor bununla? Yoksa chat ortamı mı?