Yanlışlıkla ekran kartı driverını sildim!

Arkadaşlar Allah rızası için yardım edin. Dün ekran kartı driverını güncelleme de hata verdiği için sildim. Yenisinin setubu duruyordu bilgisayarda. Tamamen kaldırmak için yeniden başlat dedi. Bende indirme yaptığım için daha sonra dedim. Aradan 3 4 dk geçti yeniden başlat dedim ve açılıp siyah ekran da kaldı. Defalarca denedim bazen mavi ekran oldu. Açılışta anakart tanıtımı yapıyor ve daha sonra siyah ekranda kalıyor.
Ekran kartım: AMD RADEON R5 200 Series

Son düzenleyen moderatör:

ThorJ

infinity
İçerik Ekibi

rubyisred

Asistan
laptop kullandığım için bilemeyeceğim ama bir fikrim var(tabi ne kadar mantıklı ise...). monitorun kablosunu ekran kartına değilde anakarta bağlamayı deneyebilirmisin?

Bilgisayara diski tak ve cihaz açılırken F12 (veya sizde hangi tuş ise, genelde F12 veya F11 olur) ona bas, oradan CD/DVD’yi seç.
Diskin yerinde SSD takılı ama nasıl takacağım onu ben? HDD lerimde var. Ama içini açmama nedenim SSD'nin garantisi var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kurulum DVD/CD’si bulunuyor, onu kullanabiliriz.
USB ile yapma şansım yok mu

Diskin yerinde SSD takılı ama nasıl takacağım onu ben? HDD lerimde var. Ama içini açmama nedenim SSD'nin garantisi var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

USB ile yapma şansım yok mu
Ha o zaman is değişir, bir Booteable Windows Drive’a ihtiyacın var, onu kendin hazırlayabilirdin fakat onun icin başka bir bilgisayara ihtiyacın var, USB’ye hazırlayın sizde.

Son mesajlar