Yardım iMac e windows 10 kurduk ekran kartını güncelledik ekran yok ekran siyah

Bu konuyu okuyanlar

Zakuyaza

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
arkadaşlar merhaba benim bi arkadalımın eline imac mid 2010 geçti içine windows 10 kurduk ve ekran kartını hem kendi sitesinden hem apple ın sağladığı driver dan hemde windows update den güncelleştirmeyi denedik 3ündede aynı sonucu aldık güncellenirken ekran gidiyor siyah oluyor windows un açılırken yukleme ekranı var ama sonrası yol bizde dedik belki windows 7 de daha iyi çalışır windows 7 kuralım windows 7 usb yi bi önceki konudada bahsetiğim gibi gene gormedi macos kuralım diyoruz ama oda uğraştırıyo eskisini sildiğimiz için bi çözüöünüz veya öneriniz varsa aşşağı yazarsanız çok sevinirim

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
O cihaza 2. Bir Windows kurmanızı önermem. Çünkü çok yavaşlatacaktır. Macinin alacağı en son sürüm High Sierra gözüküyor yapacağın şey appstore dan indirip flash disk izlencesinden formatlayacaksın terminalden de flash a basacaksın kodu var.

Zakuyaza

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
O cihaza 2. Bir Windows kurmanızı önermem. Çünkü çok yavaşlatacaktır. Macinin alacağı en son sürüm High Sierra gözüküyor yapacağın şey appstore dan indirip flash disk izlencesinden formatlayacaksın terminalden de flash a basacaksın kodu var.
ama bunun için içinde macos olması gerekmez mi bizde şuan sadece windows var
Mesaj otomatik birleştirildi:

windows nir bilgisayardan kolay çözümi varsa söyler misin lütfen

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
Muhtemelen bootcamp kurulmuştur. Normal olarak başlatmanız lazım öncelikle.

Zakuyaza

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Muhtemelen bootcamp kurulmuştur. Normal olarak başlatmanız lazım öncelikle.
kurarken diski biçimlendirmem gerektiği için macos uda silmiştim ama youtubedan bi videodan high sierra nın kurulum dosyası olmadığından sierra kurdum usb ye yarın denicem çalışır inşallah

Zakuyaza

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
yaptığım yöntem çalışmadı usb yi görmedi bu videodaki gibi yaptım
Mesaj otomatik birleştirildi:

baska bir cozum yolu bilen var mmi