Yanlış haber.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
İlk bu veriler yayınlanmaya başladığından beridir 3-4 ay olmuştur heralde hep aynı muhabbet. Yok yalan kesin kandırıyorlar bizi kesin daha fazla insan öldü kesin saklıyorlar diye diye en sonunda şu sakin adamıda bıktırdılar. En sonunda başlayacam sizede Koronanızada diyecek diye korkuyorum canlı yayında.

Daha dün haberlerde vardı Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş Sağlık bakanlığı verileri doğru açıklamıyor diye bizi İngiltereye mi şikayet etmiş orada bir gazeteye röportaj mı vermiş neydi. ( Siyesiler bitti artık belediye başkanları bile Sabah akşam böyle çığırtkanlık yapması bize Turist gelmesin yatırımcı gelmesin ekonomi iyice kitlensin diye uğraşması yanlış geliyor bana. )

CJ Bey

Doçent
Reaksiyon puanı
275
İlk bu veriler yayınlanmaya başladığından beridir 3-4 ay olmuştur heralde hep aynı muhabbet. Yok yalan kesin kandırıyorlar bizi kesin daha fazla insan öldü kesin saklıyorlar diye diye en sonunda şu sakin adamıda bıktırdılar. En sonunda başlayacam sizede Koronanızada diyecek diye korkuyorum canlı yayında.

Daha dün haberlerde vardı Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş Sağlık bakanlığı verileri doğru açıklamıyor diye bizi İngiltereye mi şikayet etmiş orada bir gazeteye röportaj mı vermiş neydi. ( Siyesiler bitti artık belediye başkanları bile Sabah akşam böyle çığırtkanlık yapması bize Turist gelmesin yatırımcı gelmesin ekonomi iyice kitlensin diye uğraşması yanlış geliyor bana. )
PEKİ veriler yanlş çünkü herkes tettilde v hiç kimsedemi korana yok

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Zaten gerçek rakamları saklıyorlar bakanlığın 16 ölüm açıkladığı gün Malatyada 26 ölüm yaşanmış.Düzenbazlar

İsterse Matatyada o gün 260 kişi ölsün hepsini korona mı yazdıracasın sisteme mantığa bak :) Gidip mezarlıklarda mezar sayın oldu olacak harbi sayılar doğru mu diye.

Son düzenleme:

muzadam136

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Ayasofyada birsürü insan öpüşüp koklaştı bu verilerin gerçek olmadığı ortada!
İşi siyasete bağlamaya çalışıyorsunuz gibi geldi bana.tamam ayasofyada birçok kişi bir araya geldi. .ama Ayasofya kaynaklı olsaydı virüsün 14 gün kuluçka dönemi var.ayasofyada cuma namazı kılındıktan sonra 15-20 gün içinde vaka sayılarında çok artış olurdu.ama olmadi.

HarunBey

Asistan
Reaksiyon puanı
324
İşi siyasete bağlamaya çalışıyorsunuz gibi geldi bana.ne alaka Ayasofya .Eğer Ayasofya kaynaklı olsaydı virüsün 14 gün kuluçka dönemi var.ayasofyada cuma namazı kılındıktan sonra 15-20 gün içinde vaka sayılarında çok artış olurdu.Ama olmadı??
Ayasofyaya ziyaretçi akını çok fazla sizinde o açıklanan vakalara güvenmenizi önermem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hem işi Siyasete bağlama derdinde değilim

muzadam136

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Ayasofyaya ziyaretçi akını çok fazla sizinde o açıklanan vakalara güvenmenizi önermem

Ben zaten açıklanan rakamlara güvenmiyorum.Ama vaka artışlarının Ayasofyada kılınan namaz yüzünden olacağına da hiç ihtimal vermiyorum

Siyaset derdinde değilseniz araştırmamissiniz ozaman

Reaksiyon puanı
10,563
Günde 1000 ölü deseler sokağa çıkma yasağı istencek ekonomi dahada dibi görcek. Zorlamayın agamı. Agam dogrusunu bilirrr ?

Heilung

Asistan
Reaksiyon puanı
148
sağlık bakanını tv'de 4 ay kadar önce ilk gördüğümde bizimkilere

"söylediği tek bir şey bile doğru değil"

demiştim,

o zaman ailemden bile tepki görmüştüm,

"adam ağlıyor baksana, ne kadar üzüldü"

demişlerdi,

bugün 4 ay sonra ülkenin büyük bir kısmı benim bulunduğum noktaya gelmiş, ben çok ileri görüşlü bir insan değilim ,

sadece tv'ye insanları bilgilendirmek için çıkmış bir insanın, muhtemelen milyonlarca kişi onu izlerken ağlamasının mizansen olduğunu, ve böyle bir insanın ağzından dökülen tek bir cümleye bile itibar edilmemesi gerektiğini bilecek kadar farkındalığı yüksek bir insanım

HarunBey

Asistan
Reaksiyon puanı
324
Doktor arkadaşım:Yaptığım her 10 testten 8 i pozitif,Bu rakamların olması imkansız

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Bu tablo ilk zamanlarda şeffaf ve doğru idi. Ancak son 1 ayda ailemdeki doktorlardan duyduğum şeylerden sonra inanmıyordum zaten.

Ne yani sağlık bakanı veya Hükümet doktorları arayıp vaka sayısı girmeyin ölenleri söylemeyin mi diyormuş =? Tehtit mi ediyormuş şantaj mı yapıyormuş ?

Sağlık bakanına ne zaman sorulsa bu verileri hep hastane doktorları veya başhekimler merkezi sisteme giriyor verileri en son ana merkezde birleştirilip tablo oluşyuruluyor dedi. Yani 81 il 1200 İlçe var galiba Türkiye'de Buralarda ki binlerce doktor Başhekim Yalan söylüyor bu mu sistem ?

Şunu deseler anlarım test az yapıldı veya hasta olan adamı semptomları yok diye evine yolladılar karantinada kal dediler hastaneye yatışını almadılar ilaç tedavisi verdiler. AMA KORONADAN ÖLÜLERİ SAKLIYORLAR SÖYLEMİYORLAR DEMEK bana yanlış ve mantıksız geliyor.

mrsdytech

Asistan
Reaksiyon puanı
326
Arkadaşlar annem hastanede çalışıyor. Öyle bir şey yok. Eskişehirde bile günlük 25-30 vaka çıkıyor. 2-3 tane de ölüm. Neye dayanarak bunları söyleyebiliyorsunuz. Elin Avrupalısı bile bize daha çok destek çıkıyor. 270.000 vakada 6800 ölüm. Ölüm oranı oldukça düşük. Tartışmaya lüzum olan bir konu değil açıkçası. Devlet şeffaf oluyor da ne oluyor. İnsanlar daha da üstüne gidiyor.
Yerinde bir karar olmuş bence

HarunBey

Asistan
Reaksiyon puanı
324
Arkadaşlar annem hastanede çalışıyor. Öyle bir şey yok. Eskişehirde bile günlük 25-30 vaka çıkıyor. 2-3 tane de ölüm. Neye dayanarak bunları söyleyebiliyorsunuz. Elin Avrupalısı bile bize daha çok destek çıkıyor. 270.000 vakada 6800 ölüm. Ölüm oranı oldukça düşük. Tartışmaya lüzum olan bir konu değil açıkçası. Devlet şeffaf oluyor da ne oluyor. İnsanlar daha da üstüne gidiyor.
Yerinde bir karar olmuş bence
2-3 tane ölüm olmaz bence koskoca Eskişehir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...