Yanlış haber.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
Ben de bıraktım bakanı dinlemeyi. Gördüğüm duyduğum yetiyor.

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Kimi az açıklıyolar diye oturup ağlayacak kimi çok diyenleri boğacak.Korona bizi öldürür mü bilmem de millete korkuyu güzel aşıladılar.Koronadan önce kendi kendimizi kavga dövüşle öldürebiliriz.Paranoyak,psikopat bir nesil geliyor.Sonumuz hayrolsun.

HarunBey

Asistan
Reaksiyon puanı
324
Hastahanelerde yer yok hastalar eve gönderiliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kargoda çalışan tanıdığım şöyle dedi:

Kargo verilen apt. Karantinadaymış kargoyu veren kadında zaten Coronaymış kargocu şöyle demiş Ben kargoyu Apt. nin girişine birakıyım sizde alırsınız demiş Kadın ille kapıya getie demiş kargocu olamaz demiş sonrasında kadın küfretmiş kargocuda ağır kufretmiş sonra kargoda olay çıkmış sen müşteriye nasıl davranırsın vs.

Son düzenleme:

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Doktor tanıdığımdan bildiriyorum ölülerin ölüm sebebi kovid 19 yazılmıyor. Dolayısıyla sayılara güvenim sıfır. Kendimce önlemler alarak yaşamaya çalışıyorum.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,062
Konu dışı siyaset yapmayın, mesajlar silindi arkadaşlar sizleri de sözlü uyarıyorum. Konuya siyaset taşınmaya devam edilirse ceza-i işlem yapacağım.

Aynı konu içinde 2 kere yapıldı. Bu madde neden işletilmiyor ?

1598974122198.png

1598973929767.png

Heilung

Asistan
Reaksiyon puanı
148
Madem sen analatik düşünüyorsun objektif bakıyorsun hangi doktoru aramışlar sakın korona yazmamı demişler. Kime yasak koymuşlar. Doktorlar koronadan ölen görüyor ve açıklamıyorsa doktorsun sorunu veya şerefsizliği BANANE bundan. Ömrünü bu alana vermiş yıllarca eğitim almış bir doktor Sırf senin gibi düşünüp ölüleri söylemiyor yazıklar olsun o doktorada diplomasınada.

Bu kadar ateşli savunmaya geçmiş olmanın dinle bir ilgisi olmadığını mı söylüyorsun? yalan söylemek bir mümine yakışır mı? bunun senin dünya görüşünü, hayata bakışını temsil ettiğine inandığın erk ile alakası yok mu? yoksa ne ile alakası var? ettiğin hipokrat yemininle mi?

"hangi doktoru aramışlar, sakın korona yazmamı demişler kime yasak koymuşlar,

komik cümleler kurmak yerine öyle olmadığına dair bir kanıtın var mı? yok, mışlı mişli geçmiş zamanla savunduğun argümanın (argüman dediysem lafın gelişi) arkasında durmaya çalışmak komik değil mi?

benim aksini ispatlayacak bir kanıtım yok, ama toplumun bu konuda çok güçlü şüpheleri var, bir çok kaynaktan da bu şüpheler doğrulanıyor, somut delillerle olmasa bile bir çok insan aynı yönde iddialarda bulunuyor, şimdi bunların hepsini bir kenara atıp
enflasyon ve işsizlik gibi konulrda verdiği rakamların inanırlılığı ortada olan bir anlayışın bu konuda dürüst olabileceğine inanmak için en basit ifade ile saf olmak gerekir,

sen inanmaya devam edebilirsin, bu kadar ateşli savunmaya geçmennin bende açıklaması yok, bir tane var aslında ama onu da sen beğenmedin, daha iyisini senden duyalım o halde

bilexsamet

Profesör
Reaksiyon puanı
2,415
Sağlık Bakanlığı, Günlük ve Haftalık Corona virüs tablosu yayınlamayı bıraktı!

Kaynak, Sözcü

Sağlık Bakanlığı, Covid-19 günlük ve haftalık raporlarını artık yayımlamıyor
Verdiğiniz linkteki haber içeriğinde yayınlanmadığına dair bir bilgi göremedim.
Haberde teknik aksaklıktan dolayı bu raporların yayınlanamadığı ama aksaklık giderilince siteye yükleneceği yazıyor.

Ayrıca günlük raporlar (31.08.2020 dahil) yayımlamış:

Son düzenleme:

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,062
Çünkü uyarı yaptım ve insiyatif kullandım. Eğer işlem yapacaksan size de uygun bir madde ile ceza işlemi uygulayabilirim

Uslup bu mu yöneticilik bu mu yani =? TEHTİT etmek mi.
Anı konu içinde 2-3 kere aynı şeyi yaptı.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Aha bunu sevmiyorum direk yazayım haber yanlış sa konuyu silip yanlış haber yazmak doğru bir davranış değil. içeriğin altına not düşersin böyle bir haber paylaştım yanlışmış doğrusu budur diye.
Kusura bakmayın, bundan sonra öyle yapacağım, hiç aklıma gelmedi böyle birşey.

Craigdiizzeer

Doçent
Reaksiyon puanı
959
Hocam bir haber sitesinin fikirsel olarak sizle bağdaşıyor olması yaptığı haberlerin doğru olduğunu göstermez. Ben bile bazen şüpheye düşüyorum. Lâkin emin olmadığım haberleri çevreme yaymıyorum. Umarım malum siteyi takipten çıkarırsınız. Ben çıkartalı baya oldu. Yanlış ve taraflı haber yapılıyor. Bir haber taraflı yapılırsa o haberin içeriğinde bir bit yeniği vardır. Hoşuma gitsin veya gitmesin. Her duruma aklı selim yaklaşmalıyız. Şerefli ve namuslu gazetecileri takip etmenizi öneriyorum. İyi geceler

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Hocam bir haber sitesinin fikirsel olarak sizle bağdaşıyor olması yaptığı haberlerin doğru olduğunu göstermez. Ben bile bazen şüpheye düşüyorum. Lâkin emin olmadığım haberleri çevreme yaymıyorum. Umarım malum siteyi takipten çıkarırsınız. Ben çıkartalı baya oldu. Yanlış ve taraflı haber yapılıyor. Bir haber taraflı yapılırsa o haberin içeriğinde bir bit yeniği vardır. Hoşuma gitsin veya gitmesin. Her duruma aklı selim yaklaşmalıyız. Şerefli ve namuslu gazetecileri takip etmenizi öneriyorum. İyi geceler
Fikirsel olarak benimle bağdaşmıyor, haber sitesi olunca ve bilindik bir site olunca ve bazı yerlerde de konuşulmaya başlandığı için bende paylaşım yaptım artık zaten bu gibi haber sitelerine itibar etmemek gerekiyor, iyi geceler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...