Yanıma Erkek Oturtmam (METROBÜS)

erhan49

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kadın transa geçmiş gibi.talebi makûl olabilir ama ben gerek giyim kuşamında gerekse karşı cinsle konuşurken ki üslubunda kendini muhafaza eder bir hassasiyet göremedim doğrusu.farklı bir amaç var işin içinde.zaten bunlar hep ABD nin oyunu:4:

RiNNeGaN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende her otobüse bindiğimde yanıma güzel kız binsin istiyorum ama olmuyor.ne yapalım bizde mi kavga çıkaralım :D

Haklısın bu konuda bende senin gibi düşünüyorum...Nerede baksan yaşlı insanlar denk geliyor :))

Konu için ise bayan'ı metrobüsün tepesinde götürülmesi gerekiyor :D yada değnekçi olacak vatandaşı o oturtacak :p

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Bu kadının canını bir erkek fena halde yakmış ve erkek düşmanı olmuş kadın.

Ama her önüne gelen erkeğede eski koca muamelesi yapmak abesle iştigaldir.Bir an önce bu travmadan kurtulup erkeklere insan gözüyle bakmayı öğrenmesi gerek.Hele ki kamuya açık alanlarda, toplu taşıma araçlarında bu tarz bir tavır sergilemesi rezillikten başka birşey değil.Kısaca bu kadın aklını kaçırmış.Allah acil şifa versin ...

shadow2

Profesör
Reaksiyon puanı
23
kadın transa geçmiş gibi.talebi makûl olabilir ama ben gerek giyim kuşamında gerekse karşı cinsle konuşurken ki üslubunda kendini muhafaza eder bir hassasiyet göremedim doğrusu.farklı bir amaç var işin içinde.zaten bunlar hep ABD nin oyunu:4:

Hocam bunlar hep illuminati işte:)

RiNNeGaN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu kadının canını bir erkek fena halde yakmış ve erkek düşmanı olmuş kadın.

Ama her önüne gelen erkeğede eski koca muamelesi yapmak abesle iştigaldir.Bir an önce bu travmadan kurtulup erkeklere insan gözüyle bakmayı öğrenmesi gerek.Hele ki kamuya açık alanlarda, toplu taşıma araçlarında bu tarz bir tavır sergilemesi rezillikten başka birşey değil.Kısaca bu kadın aklını kaçırmış.Allah acil şifa versin ...

Canı mı kıymeti yoksa yanında boş koltuk mu :)))))

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ayrıca izmir gibi bir yerde bayan erkek ayrımı yok :)= hele balçova yada alsancak tarafına gidiyorsanız yanınıza %100 bayan oturmaktadır :D

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Bu karı evde kalmış belli erkelerden diskindiği icin evde kalmış bu yaşa kadar bu tipler İstanbulda cok var koca karı olmuş 18 yaş genc kızlara özenen ve kendini dünya güzeli sana tip hani bir dizi vardı Mahallenin Muhtarları Makbulle Annem Annem derdiya o tiplerden bir karı böyleleri birde cok bilmiş:D

Birde Bazı Arkadaşlar yazmışki ben isterim Otobüs yanıma güzel kız otursun tabi tabi Forumda Bir konu açmıştım okumuşmuydunuz Hani güzel bir kız Otobüste yanımıza Oturdu carrrrttt diye osurmuştu Böyle birinin yanınıza oturmasını istermiydiniz.:D

Reaksiyon puanı
16,118
bu kadın tıbbi yardım alması gerek sokaklara salınması sakıncalı yakında çuvaldızı alır eline çok yakınından geçti diye erkekleri şişler akıl hastanesine kapatılmalı anahtarı denize atılmalı ölene kadar çıkartmıcan.kadın lezbiyen çıtır isterken adam geldi midesi bozuldu...

leonfrt

Doçent
Reaksiyon puanı
1
bu dünyada ne değişik insanlar varmış ya :D

Muvahhid

Doçent
Reaksiyon puanı
0
bunu yapan birde başörtülüolsaydı kıyameti görürdük. Dtipi medyaya haber olurdu ve yeni bir tartışma alır başını giderdi.

O zaman irtica hortlar ülke elden gider bizi de irana kovalarlardı... Geerçi artık kendileri bir heves koşturuyor bizi kovamazlar da...

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
kadının yaptığı tam bir terbiyesizlik. ama asıl kızdıgım kadının yanındaki genç kız. kalkmalıydı , oturmamalıydı. hatta buyrun beyefendi siz benden önce geldiniz siz hakettiniz oturmadı demeliydi kibarca. öyle sırıtarak kitaba bakarak olmaz bu işler.

ozakin70

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Işık oyunu bunlar aslında orda kadın yok ;D

BLACKPOWERTURBO

Profesör
Reaksiyon puanı
3
izmir farkli aga böyle degil :blink:
ben mesela balçovadayim 169 biniyorum isminde hayir yok:D kizlar kucagima oturacak nerdeyse
birde liseli manken gibi kizlar ya öyle böyle degil telefonda ön kamera olsa işte:D

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Taşı gediğine oturtmuş o lafla :D

CardinaLe

Doçent
Reaksiyon puanı
18
kadının yaptığı tam bir terbiyesizlik. ama asıl kızdıgım kadının yanındaki genç kız. kalkmalıydı , oturmamalıydı. hatta buyrun beyefendi siz benden önce geldiniz siz hakettiniz oturmadı demeliydi kibarca. öyle sırıtarak kitaba bakarak olmaz bu işler.

Türkiye'de Türk insanından çok fazla şey beklemişsin mirim. Bizde o dediklerin asla olmaz maalesf... :mad:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende bir kere metrobüste boş olan bir koltuğa oturmaya çalışmıştım ve orada da genç bir kız oturuyordu,bana ne dese beğenirsiniz:) ben:"oturabilir miyim?" o:"Hayır,bnim sevgilim var" :))Güler misin ağlar mısın?

icakir86

Asistan
Reaksiyon puanı
1
neyi tartışıyosunuz beyler memleketin gidişatı belli yakında otobüste kadınların ve erkeklerin oturma yerleri önceden belirlenir ve oraya otururlar hatta kadınlar için ayrı erkekler için ayrı otobüs hatları olur aynı otobüse bile binmezler.

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Biri şunun gibilere taksi ile ulaşım hakkı olduğunu hatırlatmalı..

shadow2

Profesör
Reaksiyon puanı
23
neyi tartışıyosunuz beyler memleketin gidişatı belli yakında otobüste kadınların ve erkeklerin oturma yerleri önceden belirlenir ve oraya otururlar hatta kadınlar için ayrı erkekler için ayrı otobüs hatları olur aynı otobüse bile binmezler.

he he laiklikte elden gitti zaten:)

abidn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Afedersiniz de yanınıza oturan adamın sizinle ne alakası var bazen çok abartılıyor bunlar sanki senin yanına oturmaya da çok meraklıydı.

jack bauer

Profesör
Reaksiyon puanı
1

hocam otobüste hiç bir kız erkeğe yer vermez erkek haklı bile olsa ben otobüste kabalığı omuz atarak yaran bayan gördüm çok yaşlı hasta olmadığı sürece bende bayanlara yer vermem bende yorgunum işten dönmüşüm hastayımdır. (omuzdan nasibimi bende aldım)

BERVA

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Başörtülü kadının konuyla ne alakası var ?
Hemen başörtülü biri olsaydı bla bla bla....
Sizin amacınız kötü,konuyu başka yönlere çekmeye çalışıyorsunuz.
Ardından Laiklik elden gidiyor diye ağlarlar,bizi sürerler zaten kovmaya çalışıyorlar tarzında cümleler kuruluyor.
Sizin gerçekten amacınız kötü !
İnsanları birbirine düşürmeye çalışıyorsunuz.Tartışma çıksın ortam gerilsin istiyorsunuz.
Yada amacınız ne ki başörtülü insanları konuya dahil etmeye çalışıyorsunuz ?

--
Laiklik: Devlet yönetiminde herhangi bir dinin referans alınmaması ve devletin dinler karşısında tarafsız olması.
"Laik: Din işlerini devlet işlerine karıştırmayan,devlet işlerini dinden ayrı tutan." /TDK
--

FullScreen

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Berva sen çok yanlış anlamışsın. Arkadaşlar haklı , orada oturan kadın başörtülü olsaydı bugün sosyal medyayı " Vaay yobaz vay gerici vay şeriatcılar " diye topicler meşgul ediyor olurdu. Ve biraz kafamızı kaldırıp bakarsak da haklılar. Asıl bunu görmeyenlerin amacı kötü. Arkadaşın birisinin dediği gibi artık #direnmetrob üs başlardı.

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Adam patlamış lafı diyorki genç bir şey olsan anlarımda diyor zaten o cümlden sonra olay bitmiş.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Merkez medyayı karıştırmayın şimdi konuyla dalga geçmeye devam.

shadow2

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Berva sen çok yanlış anlamışsın. Arkadaşlar haklı , orada oturan kadın başörtülü olsaydı bugün sosyal medyayı " Vaay yobaz vay gerici vay şeriatcılar " diye topicler meşgul ediyor olurdu. Ve biraz kafamızı kaldırıp bakarsak da haklılar. Asıl bunu görmeyenlerin amacı kötü. Arkadaşın birisinin dediği gibi artık #direnmetrob üs başlardı.

Ya haksızmıyım. bugün mynetin haberine bakın şimdi: vay metroda biri gitar çalmışta anonstan sonra ikinci vakaymış hadi bakalım diren gitar.

Kaynak

Geçen bi boya işi çıkardılar yok griydi yok kırmızı maviydi. Başka sorun kalmadı direnmerdiven
Dertleri yok herhalde dert icat ediyorlar:)

Son mesajlar