Yandex, Türkiye'deki ofisini kapatıyor

Bu konuyu okuyanlar

Egemen Kaya

Asistan
Reaksiyon puanı
185
yandex-logo-thumbnail-632.jpg

Yandex, ekim ayı itibariyle Türkiye'deki ofisini kapatıyor. Bundan sonraki süreçte çalışmalarını Rusya ofisinden yürütecek olan Yandex, Türkiye'ye hizmet vermeye devam edecek.

ugureryavuz

Profesör
Reaksiyon puanı
430
Yandexi fazla kullanan yokki zaten kapatılsa nolur

Tommy Vercetti

Profesör
Reaksiyon puanı
1,634
Arama motoru pek kullanılmasada navigasyon uygulaması en az google maps kadar kullanılıyor.

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Arama motoru pek kullanılmasada navigasyon uygulaması en az google maps kadar kullanılıyor.
Hocam Google Haritalar'a yorum ekleme özelliği yakında gelecekmiş. Ondan sonra bir değeri kalmayacaktır. Ayrıca virüs yaymak için adı kullanılan bir platformdur. O yüzden kaldırılması güzel bile olur.

Edit: Ayrıca yadi.sk gibi hizmetleri hiç güzel çalışmıyor. Aylık tüketimini harcadın diyor, hesap açıyorum, giriş yapıyorum 30 kere giriş yapsam bile girişi yapmamışım gibi gösteriyor vs. Boşu boşuna Yandex hesabı açmış oldum geçen ay. Benim mutlu bile eder yani Türkiye'den gitmeleri.

Egemen Kaya

Asistan
Reaksiyon puanı
185
Hocam Google Haritalar'a yorum ekleme özelliği yakında gelecekmiş. Ondan sonra bir değeri kalmayacaktır. Ayrıca virüs yaymak için adı kullanılan bir platformdur. O yüzden kaldırılması güzel bile olur.

Edit: Ayrıca yadi.sk gibi hizmetleri hiç güzel çalışmıyor. Aylık tüketimini harcadın diyor, hesap açıyorum, giriş yapıyorum 30 kere giriş yapsam bile girişi yapmamışım gibi gösteriyor vs. Boşu boşuna Yandex hesabı açmış oldum geçen ay. Benim mutlu bile eder yani Türkiye'den gitmeleri.
Evet ondan sonra bir değeri kalmaz.

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Bence iflas ettiğini açıklayıp Öz Yandexsi kursunlar

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Olan çalışanlarına oldu, navigasyonu dışında kullanılmıyordu pek zaten.

CheriouR

Doçent
Reaksiyon puanı
213
Üzülmedim açıkçası. Hesabım bulunuyor ancak hiç kullanmıyorum. Dendiği gibi ismi kullanılarak virüs yayılma olayı gayet yaygı bilinen birşey. Ama iş gereği yada kurumsal olarak kullanan insanlar da var.