Yalan Söyleyen...

*SiRiNe*

Dekan
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar,

Yalan söyleyen insanları anlamakta hep zorlanmışımdır... Neden ne için hangi amaca yönelik yalan söylenir ki...!

Beliki de bazı insanlar yalanı bir meziyet olarak görüyordur ve aynı sofra da oturduğu aynı yemeği paylaştığı insanlara dahi gözünün içine baka baka yalan söyleyebiliyordur...! Yazık ne diyebilirim ki bu kişinin sadece ne kadar zavalli ve çaresiz olduğunun göstergesidir bence...

Bir de bu yalanlara ortak olanlar gözünün içine baka baka kandırılmana müsade edenler vardır...

Hepinize yalansız bir dünya diliyorum...

YALANSIZ KALIN... =)

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
kimbilir gün içinde bana ne kadar yalan söyleniyordu da ben farketmiyorumdur saf saf yüzlerine bakıp inanıyorumdurrrr

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
Yalanı asla savunmam ama bazen pembe yalanlar söylenmesi gerekmektedir ....

Ama karşı tarafı üzecek , kıracak ... yalanlar söylenmemelidir. Öyle bir durum olduğunda ben asla affedemem vee bişe sölim mii ben asla yalan sölemeyi beceremem :D

Pembe yalan sölemem lazım olur o anı geçiştirmek için ama yoook illaa gidip doğruyu sölerim hayatta beceremem :)

emelden

Dekan
Reaksiyon puanı
8
Beliki de bazı insanlar yalanı bir meziyet olarak görüyordur ve aynı sofra da oturduğu aynı yemeği paylaştığı insanlara dahi gözünün içine baka baka yalan söyleyebiliyordur...!

İşte en zor ve acımasız olanı budur! Gözlerine baka baka... Her kim olursa olsun; bir kez yalanını yakaladığsam asla affetmem çünkü her yalanın devamı gelir ve yalan söyleyen insandan her kötülük gelir.

Ama şuna inanıyorum şirineciğim, yalanlarıyla avuttuğunu sanan kişi hep mutsuz olacaktır. Tabi onlarda üzülecek, yanlış yaptım diyecek yüz varsa...

Yalansız günler... :kiss: